Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przegrzewający się komputer , pytanie do specjalis
Kiedyś miałem podobny przypadek do Twojego i nawet zmiana pasty nie pomogła. Musiałem kupić wentylator z dużymi obrotami i bodajże miedzianym radiatorem, co o wiele lepiej wzmagało chłodzenie. Minusem tego jest to, że mam zbyt duży wentylator, aby zamknąć obudowę. Ale jak mówisz, że z chłodzeniem nie ma problemu to wina pasty.
Reply
http://lmgtfy.com/?q=brak+pasty+na+procesorze
i porównaj objawy. Sprawdź też czy czasem pinów nie pozaginałeś na procku.
Reply
Ja pierdziele -.- łapiesz minusa , boże jak ja nienawidzę takich rzeczy ... Mam z czymś problem wchodzę w google , wpisuje problem i jak rozwiązać i na wiekszości stron wyskakuje mi żebym sprawdził w google .
Reply
Pasta termoprzewodząca jest NIEZBĘDNA do poprawnego odprowadzania ciepła z procesora na linii jego styku z radiatorem. Nie ma w tym nic dziwnego, że bez niej procesor bardzo szybko się nagrzewa.

Nałóż czym prędzej nową, CIENKĄ warstwę pasty - łatwo ją rozsmarować za pomocą jakieś plastikowej karty Smile
Pierwszych parę godzin temperatury wciąż będą się utrzymywać na wysokim poziomie, dopóki pasta nie nabierze odpowiednich właściwości.

AtDown: http://forum.fitnessbloggen.no/attachments/td50137_fry-not-sure-if-trolling-jpg.72209/
Reply
"Pierwszych parę godzin temperatury wciąż będą się utrzymywać" Komputer może być cały dzien nie podłączony , nieużywany a podłączysz go włączysz i za 15min jest przegrzany ;x
Reply
Na pewno jest to wina pasty i jeśli masz amd'ka to może to być też dodatkowo problem z igiełkami, należy je porządnie przedmuchać.
Reply
Mój kolega gdy kupił nowy komputer również mu się grzał , gdy zawiózł na gwarancję okazało się że źle była ustawiona temperatura i piszczał mu a okazało się że za mała była ustawiona. Big Grin
Reply
dziwne ja znalazłem kilkadziesiąt tematów odnoszących się to twojego problemu nie wiń nikogo że nie potrafisz używać internetu. Poza tym dałem ci rade na temat pinów Tongue wcale nie taki spam, ale łotewa
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)