Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już wiem.
Zacznę od początku:
Dnia 28 kwietnia 2013 roku (prawie tydzień temu) doładowałam sobie konto kwotą 50 złotych. Dziś na koncie nie posiadam dostatecznej ilości kwoty, żeby wykonać jakiekolwiek połączenie. Z tego, co zauważyłam czterdzieści złotych, które popłynęło z mojego konta, to połączenia wychodzące. I tutaj zaczyna się moje pytanie: jakie są najkorzystniejsze usługi w taryfie Mix na kartę, abym mogła obniżyć swoje koszty? Do dzisiaj niezauważalne było moje trwonienie pieniędzy, bo nigdy tak szybko nie pozbywałam się miesięcznej należności. Nigdy nawet nie byłam myśli, że w jakikolwiek sposób mogłabym zaoszczędzić poprzez usługi, bo nie miałam takiej potrzeby... a tu nagle: jak grom z jasnego nieba, takie zaskoczenie. Cry

Desperatka.
Reply
Po pierwsze - t-mobile ma najwyższe stawki w kraju. Już nawet plus ma lepsze. Polecam przejść do play na abonament (za 44zł będziesz miała 500mb pakietu, 400minut/smsów (wymienne 1:1) do wszystkich,, nielimitowane do play). Jeśli nie możesz abonamentu polecam nowe taryfy orange i playa na kartę (w playu to redbull, w orange nie pamiętam). Jeśli masz problem uderzaj do mnie na fejsa. Truskawki.

Edit:
http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-karte/taryfy-na-karte/
http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte

Z nju jest ten problem, że chcą chyba 200zł za aktywację. Ale może to tylko w abonamencie, nie zagłębiałem się bo wolę play.
Reply
Do Playa zamierzam przejść, gdy spłacę doładowania w T-Mobile, a to jeszcze troszkę potrwa. Póki co, planuję załagodzić moje wydatki poprzez pakiety. Wink
Reply
Jeśli t-mobile to jedyne co znalazłem;
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/stali_klienci/uslugi_do_telefonu/ekstra_pakiety

Nawet pakiety mają beznadziejne. Big Grin
Reply
Widziałam to, jeżeli to jedyne pakiety, które są w ich ofercie... smutno zrobiło mi się, ot. Cóż, chyba nie będę miała innego wyboru niż: "godzinka za grosze" lub "rozmowy za grosze", trolololo. :C
Reply
Borze, u nich ten pakiet jest gorszy niż cokolwiek w jakiejkolwiek sieci komórkowej. Szczerze współczuję jeśli musisz się z nimi męczyć.

Btw - nie wychodzi bardziej korzystnie przerwanie umowy i zapłacenie kary?
Reply
Kara wynosi ponad tysiąc złotych. Doładowań zostało mi 28 miesięcy po 50 złotych, więc suma summarum... wychodzi w tym momencie na to samo. Mogłam myśleć dwadzieścia miesięcy temu o przerwaniu umowy, ewentualnie moi rodzice mogli nie zawierać żadnych umów zobowiązujących. Ostatnio dostaliśmy jakieś pisemko, że wchodzą zmiany m.in. nie mogę mieć telefonu z innej sieci, jeżeli nam to nie odpowiada... można zerwać umowę, ale T-Mobile jest takie sprytne, że wycwanili się i tłumaczą, że i tak trzeba zapłacić za zerwaną umowę, gdyż takie coś zostało im odgórnie narzucone, a oni nie wprowadzili żadnych zmian dotyczących płatności ich usług. Wink
Reply
28*50 = 1400. Nie wiem czy korzystasz z pakietów internetowych. Jeśli tak to tak jak pisałem. Jeśli nie - miałabyś 800 minut (wymiennych na smsy) do wszystkich sieci w tej samej cenie (44zł). W tych ofertach co wstawiałem wyżej jeszcze więcej.

Co zaś do tego, że wchodzą zmiany i musisz je zaakceptować albo płacisz karę to wydaje mi się podejrzane - proponuję postraszyć pozwem albo odezwać się do UOKiK czy takie praktyki są legalne. Może uda ci się przerwać umowę wcześniej.

Pozdrawiam. Smile
Reply
Zobaczy się. Mam prawie miesiąc na podjęcie decyzji: nie zgodzić się z wprowadzanymi zmianami i zerwać umowę lub pozostać.

Dziękuję Panu, Panie Mateuszu. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)