Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formatowanie komputera-co ile?
#41
Skasuj folder system32, bo ci zamula.
Reply
#42
Wink 
No po tej metodzie to system nie zacznie chodzić z prędkością światła... Mówię Ci, zrób format i zainstaluj Linuxa. Darmowy, co prawda nie będziesz miał dostępu do większości aplikacji (są zamienniki), nie pograsz w jakieś super gierki (ale jest Wine), ale za to będziesz miał szybkość, wygodę.
Reply
#43
Tylko,że ja chcę mieć Windowsa.I nie chodzi mi o "prędkość światła",tylko o to żeby w miare szybciej chodził i nie było tylu błędów co teraz.
Reply
#44
Bug 
Kobieto boże -,- ... myślisz że sobie poradzi z linuxem ? Poza tym linux nie zawszę jest taki "kochany" ma cholerne problemy z Sterownikami Asio4all więc większość Dawów , odpada , problemy z różnymi sprzętami np : W mojej karcie dźwiękowej wzmacniacz słuchawkowy nie działa,.. Są problemy z różnymi directxami itd ... Jeśli on używa komputera do grania , to ostatnia rzecz jakiej potrzebuje to linux .
Reply
#45
Ja używam magicznej płytki, jest czysta, a gdy wkładam ją do stacji dysków przy SETUP'ie okazuje się, że jest na niej oryginalny Windows. Wytłoczyłem na niej napis "Kompas Jacka Sparrowa, największego pirata z Rosji"
Reply
#46
Rainbow 
No cóż, masz trochę racji - jeśli pyta się o taką prostą rzecz, jak format komputera, to chyba rzeczywiście system jest za trudny dla niego... Big Grin



Atup
XDDDDDDDD
Reply
#47
Dobra możesz mi powiedzieć jeszcze raz krok po kroku dokładnie co mam zrobić?
Reply
#48
A nie można tym? http://scr.hu/10x8/50sd4
Reply
#49
Używanie windowskich programów (antywirus, defragmentator) jest strzałem w kolano, lolz.
Reply
#50
ano, dzięki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)