Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formatowanie komputera-co ile?
Skasuj folder system32, bo ci zamula.
Reply
Wink 
No po tej metodzie to system nie zacznie chodzić z prędkością światła... Mówię Ci, zrób format i zainstaluj Linuxa. Darmowy, co prawda nie będziesz miał dostępu do większości aplikacji (są zamienniki), nie pograsz w jakieś super gierki (ale jest Wine), ale za to będziesz miał szybkość, wygodę.
Reply
Tylko,że ja chcę mieć Windowsa.I nie chodzi mi o "prędkość światła",tylko o to żeby w miare szybciej chodził i nie było tylu błędów co teraz.
Reply
Bug 
Kobieto boże -,- ... myślisz że sobie poradzi z linuxem ? Poza tym linux nie zawszę jest taki "kochany" ma cholerne problemy z Sterownikami Asio4all więc większość Dawów , odpada , problemy z różnymi sprzętami np : W mojej karcie dźwiękowej wzmacniacz słuchawkowy nie działa,.. Są problemy z różnymi directxami itd ... Jeśli on używa komputera do grania , to ostatnia rzecz jakiej potrzebuje to linux .
Reply
Ja używam magicznej płytki, jest czysta, a gdy wkładam ją do stacji dysków przy SETUP'ie okazuje się, że jest na niej oryginalny Windows. Wytłoczyłem na niej napis "Kompas Jacka Sparrowa, największego pirata z Rosji"
Reply
Rainbow 
No cóż, masz trochę racji - jeśli pyta się o taką prostą rzecz, jak format komputera, to chyba rzeczywiście system jest za trudny dla niego... Big Grin

Atup
XDDDDDDDD
Reply
Dobra możesz mi powiedzieć jeszcze raz krok po kroku dokładnie co mam zrobić?
Reply
A nie można tym? http://scr.hu/10x8/50sd4
Reply
Używanie windowskich programów (antywirus, defragmentator) jest strzałem w kolano, lolz.
Reply
ano, dzięki.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)