Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Formatowanie komputera-co ile?
System masz na C, tak? więc:
Formatujesz dyski C i D = nie masz systemu, czyste dyski.
Formatujesz D = masz system, ale rzeczy z dysku C zostały.
Formatujesz C = nie masz systemu, zostały rzeczy z D.

Nie masz Windowsa? No problem, pobierz Linuxa.
Reply
No to wykonaj defragmentację (da największego kopa), wyłącz niepotrzebne programy w menu Narzędzia > Autostart w programie CCleaner, odinstaluj programy programem Revo Uninstaller (usunie także pozostałości po programach) i zakończ główną funkcją CCleanera. To będzie najbardziej "formatopodobne" czyszczenie jakie zrobisz bez formatu.
Reply
Wyrzuć większość rzeczy , pousuwaj większość plików niepotrzebnych , zdefragmentuj , wyłącz rzeczy z autostartu i włącz ccleanera
Reply
Zabawne. Mówisz, jakby był to bezpłatny windows.
Reply
Sformatuj D, przenieś windowsa do D, sformatuj C, przywróć folder z windowsem do D
Reply
No tak, nieprawdą jest twierdzenie Linux = Windows, jednak cóż tu poradzić, jak chłopczyna ma problem - chce sformatować cały komputer, a nie ma Windowsa?
Reply
Jak ma cd keya , to niech ściagnie legalnie instalke windowsa z neta , ipodczas instalacji wpisze tego cd keya ;3

PsTongueoza tym patrz ile on ma na kompie różnych cracków itd... Wątpie że dla niego to czy posiada orginalnego czy pirackiego windowsa coś zmienia .
Reply
Niestety taki sposób nie zadziała.
Reply
Właśnie chciałem się zapytać czy można tak zrobić..Czyli można Smile.Myśle,że to najlepszy pomysł,bo wtedy będe miał pewność,że wszystko zostało wyczyszczone i na dodatek mam Windowsa.

No dobra teraz mam dylemat co zrobić..wybrać metodę Roselucka,czy mmmmoooo?
Reply
Hahahaha, można? CoolD Nie uda Ci się skopiować folderu z Windowsem, no proszę Cię CoolD
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)