Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SE Xperia x10 mini - kilka pytań
Wczoraj kupiłem SE Xperię x10 mini, mam kilka pytań. Za odpowiedzi mogę dać +. Big Grin

Po pierwsze, czy działa na niej gadu gadu? Jak tak to jakie? Słyszałem o jakiś GaduDroid a nie wiem o co dokładniej chodzi. Big Grin (Za linki do ściągnięcia będę bardzo wdzięczny.

Czy mogę wykupić pakiet jakiś internetowy? Moja sieć bezprzewodowa w domu, jest tak zrobiona, że nie mogą do niej podłączyć się więcej jak dwa urządzenia, więc chciałbym kupić sobie internet. Big Grin

Co to jest Android Market(czy jakoś tak)? Czy mogę do niego tylko poprawnie się zalogować z telefonu? Czy z komputera też?

Czy mogę sobie zgrywać na telefon opowiadania, żeby je potem czytać?

Czy mogę sobie filmy zrzucić na telefon i je oglądać?

Z góry dziękuję. Big Grin
Reply
Nie, korzystanie z WiFi nie pobierze pieniędzy z konta.
Reply
Ma ktoś może Sony Ericssona Xperię x10 mini? Jak tak, to prosiłbym o kontakt na gg 26043142
Reply
Mam nadzieje że pomogłem na gg =]
Reply
Odśnieżam. Przedtem pytanie było inne jbc. Big Grin
Reply
1. http://www.gadu-gadu.pl dajesz pobierz na telefon Big Grin
2. u operatora
3.Android Market - witryna która umożliwia pobieranie aplikacji na nasz telefon czasem płatne czasem darmowe
4.Jako dokument - tak.
5.No ba ! Oczywiście
Reply
Wejdź na stronę sieci, w której masz komórkę i przeczytaj informacji dotyczące telefonów, które mogą korzystać z np. Gadu Heyah czy Gadu Plus. Ale jak twojego telefonu tam nie ma to polecam i tak spróbować, mojego nie było, a spróbowałem i gg działa Smile
Reply
W jakiej sieci masz telefon?
Reply
Plus.

Ensato:
Dobra rozumiem, ale czy mogę darmowe aplikacje ściągać na komputerze, czy muszą być na telefonie ściągane?
Reply
mobilne.gadu-gadu.pl/
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)