Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poważny problem z komputerem
Witam

Mam problem z komputerem. Kupiłem go nowego 2 miesiące temu, a zaczynają się problemy. Głównym który mnie nurtuje jest to, że sam się wyłącza i skwierczy jednocześnie. Nie mam pojęcia co się dzieje, bo jest to mój pierwszy komputer stacjonarny.

Specyfikacja:

CPU: AMD Phenom II 3.40 GhZ x4
GPU: Nvidia GTX660 2GB
RAM: 16 GB
Zasilacz: AeroCool 550W
System: Windows 8

Proszę o pilną pomoc, nagradzam plusami ;x
Reply
Może jakiś wirus się dostał..Przeskanuj kompa i przeczyść z kurzu, bo może się przegrzewać.
Reply
Mam 3 wiatraki - jeden na procku, drugi na karcie graficznej, a trzeci z tyłu obudowy. Spróbuję go przeskanować. Nie ma na czym się przegrzać bo używam tylko Google Chrome i pada jak mucha ;x
Reply
Reklamacja , nie dłub jeśli się nie znasz bo może gwarancji nie być.
Reply
Jutro spróbuję go przeczyścić z kurzu, nic nie dłubię.
Reply
Też mam 3 wiatraczki i czasem się przez kurz przegrzewa. Ew. zasilacz nie wyrabia. Dodgy
Reply
Też kiedyś mi skwierczał ale się nie wyłączał to go przeczyściłem i po sprawie , ale nie wiem czy pomoże Ci.
Reply
A drugi problem to taki, że coś z kartą graficzną się chyba dzieje. Odpalam sobie jakąś gierkę, taką jak CoD:Modern Warfare (CoD 4) i daję na singla i od razu ustawia mi najniższą rozdzielczość ekranu. Ustawiam sobie rozdzielczość na swoją i gram. Po ok. 10 minutach pisze iw3sp.exe przestał działać. Gdy chcę go znowu odpalić to mam do wyboru tryb awaryjny 'tak' lub 'nie' a potem optymalne ustawienia i choćbym nie wiem co wybrał zawsze albo mi się crashuje na wstępnym filmie ukazującym logo lub w menu. Obraz się psuje, przez co potem psuje się wszystko inne. Pojawiają się jakieś defekty, nie działają przeglądarki, robią się dziwne rzeczy i musze restartować kompa. Nie da się już potem w CoD'a zagrać.

Czemu tak się dzieje? ;x
Reply
Nie znam się na takich grach ale spróbuje coś pomóc Big Grin Może ustawienia są domyślne na automatyczną rozdzielczość ?
Reply
może zasilacz?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)