Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poważny problem z komputerem
Skwierczy? Z której strony? Bliżej dysku czy tak mniej więcej koło karty graficznej/zasilacza?

Btw. Wyczyść z kurzu i przeskanuj.
Reply
Ostatnio ziomek miał podobnie, lecz dopiero jak grał w jakąś grę to kompa mu gotowało i wyłączało po godzinie.Okazało się, że poszedł zasilacz więc możliwe, że to jest to.Nie znam się tylko tak mówię bo może akurat to.
A najlepszy rozwiązaniem to oddać na gwarancje.
Pozdrawiam
Reply
Komp na razie się sam nie wyłącza, przeczyszczony i przeskanowany, skanowanie nie wykryło wirusów. Ciągle zostaje problem zamykania się aplikacji i brak możliwości uruchomienia później jakichkolwiek innych ;x

Tak samo mam jak gram w LoL'a. Gram, połowa meczu i ciach. League of Legends (client) przestał działać. Ban na 3 dni. Nic się nie da uruchomić, nawet Chrome nie działa i trzeba go zrestartować.

W Photoshopie pokazywało mi że profil monitora ma defekt więc znalazłem rozwiązanie problemu i usunąłem profil monitora. Pomogło, nie było już komunikatu. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym wyłączaniem się gier i programów.

Plusy rozdane.
Reply
Koniecznie podaj dokładny model zasilacza, jeśli musisz to zrób zdjęcie tabliczki znamionowej. Samo "Aerocool 550W" mówi tyle co "Opel, cztery koła".
Reply
To ja to miałem, zasilacz, kartę wszystko wymieniłem ;3 Okazało się że procek siada ;3
Reply
(2013-04-30, 09:55:05)Nirfandell Wrote: Komp na razie się sam nie wyłącza, przeczyszczony i przeskanowany, skanowanie nie wykryło wirusów. Ciągle zostaje problem zamykania się aplikacji i brak możliwości uruchomienia później jakichkolwiek innych ;x

Tak samo mam jak gram w LoL'a. Gram, połowa meczu i ciach. League of Legends (client) przestał działać. Ban na 3 dni. Nic się nie da uruchomić, nawet Chrome nie działa i trzeba go zrestartować.

W Photoshopie pokazywało mi że profil monitora ma defekt więc znalazłem rozwiązanie problemu i usunąłem profil monitora. Pomogło, nie było już komunikatu. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym wyłączaniem się gier i programów.

Plusy rozdane.

Pasta termo przewodząca ,ew?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)