Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aparat, a kabel i komputer
Thumbs Up 
Witam, mam mały problem, otóz chcę zrobić pewien projekt, może do szkoły, jeszcze nie wiem, póki co dla siebie, a jak wyjdzie ładnie to może zaniose to do szkoły i zgarne ocenke, wracając jednak do tematu, posiadam otóż taki stary aparat (bez tragedii) o nazwie Kodak EasyShare C663, chciałbym coś wykombinować aby przy nagrywaniu wszystko co nagra automatycznie zapisywało mi się na kompa, oczywiście byłby połączony kablem cały czas, moje pytanie, czy jest to możliwe?
Aktualnie nie mam kabla żeby to sprawdzić, poza tym, nie wiem do końca jak, tzn. kabel mam, i wiem że jest, ale nie wiem gdzie, niedługo będe szukać dalej, póki co potrzebuje odpowiedzi na pytanie, żeby wiedzieć czy w ogóle jest sens szukać.

Aparat sam z siebie ma mało miejsca a karta pamięci też malutko, dlatego bym chciał żeby nagrywało i odrazu zapisywało mi na komputer.
Za odpowiedzi plusiki. :3

Pozdro.
Reply
Musiałbyś poszukać na forach jak w ustawieniach zmienić folder docelowy zapisywania na połączenie USB czyli komputer. Tutaj raczej nikt Ci nie pomoże.
Reply
Myślę, że nagrywanie na bieżąco jest możliwe, tak działają kamery monitoringu... Zobacz gdzieś jak skonfigurować urządzenie z kompem przez kabel USB lub inny. Wink
Edt
Reply
Music 
No właśnie wiem, bardzo bym był szczęśliwy gdyby mi się udało bo chcę ten mini-projekt zrealizować w ciągu jakichś trzech dni, a jedna próba zajmuje 12h, więc czasochłonny, dzięki, poszukam i pokombinuje. Smile
paticzek:
Poszukam, nadal będe czekał na pomoc ze strony ludzi tutaj. Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)