Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupno Komputera-Problem
Och dziękuje moja bohaterko, wydrukuje sobie Twój outfit i powieszę jako plakat na ścianie obrońco forum.
Burnout:
Zmień nazwę tematu jak radzi tygrysica Aliya na np. "kupno komputera-problem"
Reply
A znasz się na tym ?
Akatsuki:
Aliya:
Dobrze Jest -_- * Nazwa tematu powinna oddawać jego treść. Usuwane będą tematy zatytułowane:
- Co sądzicie o tym laptopie/telefonie/rowerze itp. (bez podania nazwy w temacie)
- jednowyrazowe typu: Telefon/Karta graficzna/Monitor/Gra

To w końcu na jakiej grafice to jest /?!
Reply
Nie jest dobrze, zobacz drugi myślnik tego co napisałeś.
- jednowyrazowe typu: Telefon/Karta graficzna/Monitor/Gra
"komputer" jednowyrazowe. Zmień temat bo jeszcze knebla możesz dostać a szkoda.
Reply
Ile maksymalnie możesz zapłacić za komputer?
Reply
2000
Aliya: Dzięki , za 3 dni dam plusika Big Grin (tobie) Smile
Reply
"Karta graficzna" = "karta" + "graficzna" = wyraz + wyraz = 2 wyrazy
Dziękuję.

Trzeci wers od dołuOgólnie to jest specjalny temat poświęcony komputerom, napisz tam.
Drugi wers od dołu
Pierwszy wers od dołuAtdown
Nie płacz ziomuś i czytaj trzy wersy wyżej (czekaj, ponumeruję Ci). Jest tam zawarta informacja o tym, żebyś napisał w odpowiednim dziale, niepotrzebnie zakładasz temat + pouczając o spamie również spamujesz, a mój post zawiera informacje Smile
Reply
Ludzie !
DWA MINUSY ZA ZŁE NAPISANIE I JESZCZE MI PISZECIE ŻE NAPISANIE słowo + słowo = dwa słowa to nie spam ??
Opanujcie się ludzie !!
Proszę o wycofanie tych ani troszkę nie potrzebnych minusów...
Obie osoby którę teraz dały mi minusa spamowały jakimiś głupotami w moim temacie i jeszcze mają czelność dawać mi 2 minusy za niby spam ??

Ludzie proszę powiedziec czy "Karta graficzna" = "karta" + "graficzna" = wyraz + wyraz = 2 wyrazy to nie spam ??!
no cóż jestem wami kompletnie zawiedziony.
Pfy ! , I mam minus jeden repa za nie spodobanie się graczom mojego posta dziękuję.
I proszę mi powiedzieć jak to w końcu z tym kompem ??

(2013-04-21, 16:41:19)Yziek Wrote: "Karta graficzna" = "karta" + "graficzna" = wyraz + wyraz = 2 wyrazy
Dziękuję.

Trzeci wers od dołuOgólnie to jest specjalny temat poświęcony komputerom, napisz tam.
Drugi wers od dołu
Pierwszy wers od dołuAtdown
Nie płacz ziomuś i czytaj trzy wersy wyżej (czekaj, ponumeruję Ci). Jest tam zawarta informacja o tym, żebyś napisał w odpowiednim dziale, niepotrzebnie zakładasz temat + pouczając o spamie również spamujesz, a mój post zawiera informacje Smile
[/b]
Reply
Information 
Za 2006 złotych proponuję taki zestaw:
http://techplanet.pl/przechowalnia/zapis...62&s=72778

Odczuwalnie szybszy od tego z Allegro. Wszystkie gry powinny chodzić na wysokich lub maksymalnych.
Reply
Ludzie, naprawdę.
NIE KUPUJCIE KOMPUTERÓW NA ALLEGRO.
To że napiszą co w nim jest to jest jedna sprawa, a co w nim faktycznie jest to druga.
Poproście kolegów z forum żeby wam złożyli, za tyle i tyle żeby odpalił mi to i to, i czy to możliwe.
Mi złożyli ludzie tutaj z forum a ludzie co mi mieli zamówić części i go złożyć (sklep Gral, polecam jak najbardziej. :3), mi pozmieniali kilka części na lepsze za trochę drożej, jestem niesamowicie zadowolony, polecam ludzi z forum. Big Grin

I tutaj z góry WIEEELKIE dzięki i kudos dla Ice Knighta. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)