Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z telefonem
Witam, od razu mówię że problem jest zbyt długi do opisania aby zamieszczać go w temacie ogólnym z telefonami.

Otóż od pewnego czasu od jakiś 4 miesięcy co jakiś czas wydzwania do mnie numer zastrzeżony.
Ostatnio dzwonił 16,15 i 10 Kwietnia, wcześniej na początku Marca lutego i stycznia...

gdy odbieram albo się rozłącza lub nic nie słyszę.

Gdy nie odbieram zwykle mam wiad. na poczcie głosowej która trwa 2 sek i słyszę czasem głos kobiety.

Strasznie mnie już to denerwuje i nie wiem kompletnie co z tym zrobić. Próbowałem to ignorować ale ktoś nie daje sobie spokoju. Zablokowałem połączenia zastrzeżone i nadal ktoś próbuje ( dostaje inf. z poczty głosowej ).

Fakt, numer mam około 4 lat, zdarzały się żarty jakiś ludzi których nie znam ale to było w wakacje.
Myślałem że dzwoni ktoś z Sieci bo ostatnie połączenia były o godz 18 i jedno o 16:30...

Macie jakieś pomysły ? ._. Wiem że ktoś zaraz powie : Zmień numer, ale poproszę jakieś inne pomysły....
Reply
Zmień numer. Big Grin

Nie no mam dwa scenariusze dla Ciebie. Albo jesteś w akcji jakiegoś horroru i ktoś chce cię zabić, albo po prostu ktoś robi sobie z ciebie żarty, jeżeli, aż tak cię to denerwuje to najlepszym wyjściem byłaby zmiana numeru, a jeżeli nie no to będziesz musiał do takich połączeń przywyknąć.
Reply
Wiesz, numer mam 4 lata i trochę kasy na koncie więc trochę nie chce zmieniać numeru Angry.

ew. zmienię pod koniec miesiąca, bo to już jest nie do wytrzymania -.-
Reply
Prawdopobobnie we wszystkich sieciach jest ,ale nie jestem pewien Angry

(2013-04-17, 05:11:33)Toneit Wrote: Wiesz, numer mam 4 lata i trochę kasy na koncie więc trochę nie chce zmieniać numeru :At.

ew. zmienię pod koniec miesiąca, bo to już jest nie do wytrzymania -.-
Reply
Wiem, zablokowałem.
Głupie pytanie ale pytam z czystej "formalności". Czy Operator będzie się czepiał że nie może się do mnie dodzwonić? Bo jak wiadomo głównie to oni dzwonią z zastrzeżonego.
Reply
Nie Big Grin
Reply
Dzięki.
Ale kompletnie nie wiem o co tym ludziom chodzi. Wydzwaniają i nie wiem po co, jeśli ktoś ma serio ważną sprawę to napiszę smsa a tu totalne nic -.- ...
Reply
W jakiej ty jesteś sieci, że operator dzwoni z prywatnego? -.-
Ja w play`u mam tak, że gdy operator dzwoni mam nawet wyświetloną jego nazwę.

Zadzwoń do operatora i dowiedz się jak możesz się pozbyć takiego nachalnego typka - oni powinni Ci coś doradzić.
Reply
Polecam obejrzeć teraz horror: Nieodebrane połączenie. Ja na twoim miejscu bym się zabiła, albo popłakała jedno z dwóch. Cool

Tak serio to ja mam z orange i nigdy takiego czegoś nie miałam, zadzwoń może do pomocy i oni Ci doradzą, lub wejdź na stronkę swojej sieci. Albo, jak chcesz to zmień numer.
Reply
Nie zabiłabyś się, boisz się tego.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)