Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z laptopem - Samsung
Mam pewien problem z laptopem a więc:
Dzisiaj rano słuchałam sobie normalnie muzyki i po jakimś czasie poszłam zjeść, a gdy wróciłam do pokoju laptop był w stanie uśpienia co nie było aż tak dziwne gdyby nie to że dioda od włączania/wyłączania się świeciła cały czas. Okazało się że jak przytrzymam przycisk to laptop nic, nie chce się włączyć/wyłączyć i nie wiem co mam robić. Może ktoś z was będzie wiedział co mam zrobić? Bardzo ale to bardzo proszę o pomoc.

Samsung QX511
Reply
Nie tylko ty to masz, ja mam taki problem w każdym laptopie, na jednym XP na drugim windows7 i muszę uruchamiać od nowa Angry
Reply
Problem jest taki że on nawet się włączyć nie chce. A co gorsza laptop nie jest mój Angry
Reply
Bądź myśli takiej że on już przed "pożyczeniem" taki był Big Grin.
Ale po uśpieniu musisz go wyłączyć i włączyć jeszcze raz, prawda ?
Reply
A co jak wszystkie diody się świecą nawet jak jest wyłączony/uśpiony ?
Reply
Spróbuj wyciągnąć baterię, i (jeśli nie masz włączonej, to zrób to po wyciągnięciu => włożeniu baterii) odłącz ładowarkę. Może to coś poradzi.
Reply
A co jak bateria jest zaplombowana,a zerwanie plomby wiąże się z utratą gwarancji? Ale spróbuje.
Reply
Żartujesz? Od kiedy to wyciągnięcie baterii z laptopa grozi utratą gwarancji Huh?
Reply
No właśnie nie wiem, ale znalazłam taki zapis w gwarancji. Co było dla mnie dość dziwne
Reply
Nie wierzę Cool. Najlepiej zadzwoń do niego i zapytaj. Ale sądzę, że baterii w laptopie żadna firma nie zabrania wyciągać pod groźbą utraty gwarancji..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)