Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awaria komputera.
#1
Cześć.

Dzisiaj zaczęło dziać mi się coś z komputerem, mianowicie opisze własnymi słowami.
Ekran robił się czarny, klawiatura nie reagowała musiałem restartować kompa. Pomóżcie skanowałem komputer kilka razy i nic. Będzie wieeelki plus. Kolega mówi że to najnowszy wirus i że jest on nie wykrywalny Angry.
Reply
#2
Monitor był cały czarny? Czy były jakieś Pasy na nim?
Reply
#3
Może wirusy?
Reply
#4
Możliwe, ze poszła karta graficzna, najlepiej skontaktuj się z tymi co kupiłeś kompa lub do obsługi technicznej czy coś w tym stylu, mi też zrobił się czarny ekran, było ciekawie bo za nową kartę graficzna 220 zł Angry Wirus ? Hmm ... Wątpię czy coś byś miał z wirusem, chyba, ze dawno Avasta odpalałeś, czy podobne problemy, ale stawiam na kartę graficzną Wink
Reply
#5
Zrób formacika, zawsze pomaga.
Ewentualnie zainstaluj Linuxa.
Jak nie to zepsuła się karta graficzna.
Reply
#6
Cały czarny.

Jak chcę wyłączyć internet to mi się robi czarny ekran i zawiesza się.
Reply
#7
Zacznij od pobrania i uruchomienia programu dr web cure it.

Co by sprawdzić czy awaria nie leży po stronie sprzętu odpal linuxa z live cd, nie bede wszystkiego tłumaczył jak bo wszystko idzie wygooglować.

Jeśli live cd linuxa śmignie i bedzie wszystko działać to wina leży na windowsie, a wiec spodziewaj się, że będziesz musiał przeinstalować system(format). Dobra format jest ostatecznością, pobierz jak już mówiłem program dr web cure it. i odpal. Jeśli awaria nie minie sieknij mu równo combofixem(pobierz z internetu combofix i odpal).
Dane zgraj sobie na jakiś prznośny dysk jak już podejmiesz sie formatu.


~~~wiem wiem cf jest niebezpieczny jak ktoś sie na nim nie zna aleee ludy on i tak pewnie będzie musiał zrobić formata a combo może mu pozwoli chociaż odpalić winda na czas pozgrywania ważniejszych plików
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)