Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Awaria komputera.
Cześć.

Dzisiaj zaczęło dziać mi się coś z komputerem, mianowicie opisze własnymi słowami.
Ekran robił się czarny, klawiatura nie reagowała musiałem restartować kompa. Pomóżcie skanowałem komputer kilka razy i nic. Będzie wieeelki plus. Kolega mówi że to najnowszy wirus i że jest on nie wykrywalny Angry.
Reply
Monitor był cały czarny? Czy były jakieś Pasy na nim?
Reply
Może wirusy?
Reply
Możliwe, ze poszła karta graficzna, najlepiej skontaktuj się z tymi co kupiłeś kompa lub do obsługi technicznej czy coś w tym stylu, mi też zrobił się czarny ekran, było ciekawie bo za nową kartę graficzna 220 zł Angry Wirus ? Hmm ... Wątpię czy coś byś miał z wirusem, chyba, ze dawno Avasta odpalałeś, czy podobne problemy, ale stawiam na kartę graficzną Wink
Reply
Zrób formacika, zawsze pomaga.
Ewentualnie zainstaluj Linuxa.
Jak nie to zepsuła się karta graficzna.
Reply
Cały czarny.

Jak chcę wyłączyć internet to mi się robi czarny ekran i zawiesza się.
Reply
Zacznij od pobrania i uruchomienia programu dr web cure it.

Co by sprawdzić czy awaria nie leży po stronie sprzętu odpal linuxa z live cd, nie bede wszystkiego tłumaczył jak bo wszystko idzie wygooglować.

Jeśli live cd linuxa śmignie i bedzie wszystko działać to wina leży na windowsie, a wiec spodziewaj się, że będziesz musiał przeinstalować system(format). Dobra format jest ostatecznością, pobierz jak już mówiłem program dr web cure it. i odpal. Jeśli awaria nie minie sieknij mu równo combofixem(pobierz z internetu combofix i odpal).
Dane zgraj sobie na jakiś prznośny dysk jak już podejmiesz sie formatu.

~~~wiem wiem cf jest niebezpieczny jak ktoś sie na nim nie zna aleee ludy on i tak pewnie będzie musiał zrobić formata a combo może mu pozwoli chociaż odpalić winda na czas pozgrywania ważniejszych plików
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)