Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z tabletem
Witam.
Tak od razu powiem: tablet yarvik tab411, czyli w sumie bez marki.
Przez około trzy tygodnie tablet nie był w ogóle włączany. Teraz przy każdej próbie dzieje się tak: najpierw pojawia się napis "Welcome". Dalej jest czarny ekran i u góry biała, migająca krecha. Potem napis "YARVIK". I czarny ekran. I tak za każdym razem. Nie mam szczerze mówiąc pojęcia jak to naprawić ani co to spowodowało, a urządzenia szkoda.
Za każdą pomocną radę daję +.
Reply
Zbij gwoździami, owiń w folie i wyślij na gwarancje.
Reply
Rzuć o ścianę, najlepszy sposób na wszystko.
Reply
Przyczyn może być dużo, poczynając od zepsutej baterii w tablecie, po zepsuty soft w tym urządzeniu.
Takie rzeczy moim zdaniem trudno naprawić, a żeby zdiagnozować sprzęt - potrzeba mieć kabel serwisowy.
Moja rada - można pójść do punktu napraw takich sprzętów i spytać się o koszt naprawy. Jeśli cena będzie wyższa od 100 zł - zalecam wyrzucenie tabletu do kosza Smile
Jeśli ma gwarancje, to nie ma na co czekać, tylko wysłać to do serwisu gwarancyjnego.
Reply
Masz się naprawić albo weź młotek i z całej siły uderz napewno będzie działał jak złoto. Smile
Dobra daj go na reklamację i powiedz że ma chodzić jak złoto. Big Grin
Reply
Dobre Smile
Reply
Próbowałeś HR ?
Być może bateria rozładowała się, spróbuj mocniejszym prądem/przemiennym przez trochę ładować.

No, ale ja próbowałbym z HR - w androidach było coś w stylu power + (vol-) + aparat, albo sam power + vol-.
Jeszcze możesz poczytać o wgrywaniu softa przy martwym tablecie <ok>
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)