Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przydatne aplikacje na Androida.
Witam kochani! Wink

Założyłem owy temat gdyż zauważyłem w ostatniej "Graowej ankiecie" dużo graczy odpowiedziało, że posiada telefon z Androidem.
Chciałbym, żebyście podzielili się aplikacjami z których najczęściej korzystacie lub takimi bez których wasz telefon nie mógłby funkcjonować. Polegałoby to na podaniu nazwy aplikacji i po myślniczku krótki opis owej aplikacji.

Tak więc może ja zacznę Wink

aScreenShot - aplikacja pozwalająca robić zrzuty ekranu z naszego telefonu.
Solid Explorer - jest to menedżer plików, umożliwia np. wysyłanie plików przez bluetooth.
RingDroid - program dzięki któremu możemy wycinać sobie dzwonek z ulubionej piosenki.

Korzystam również z aplikacji takich jak Allegro, GG, Skype czy Facebook lecz ich opisywać chyba nie trzeba Smile

Gorąco pozdrawiam i czekam na wasze propozycje Wink
Reply
Thumbs Up 
GG, ZDbox, ES File Explorer, jakaś przeglądarka (aktualnie korzystam z systemowej) i jakiś odtwarzacz muzyki (aktualnie mam Apollo). Nic więcej do szczęścia nie potrzebuję. Tongue

*ZDbox - http://android-user.pl/?p=709
*ES FE - https://play.google.com/store/apps/detai....pop&hl=pl
Reply
Ja do robienia screenów używam aktualnie Screenshot UX trial.
A głównie korzystam z aplikacji typu Skype, Facebook i Steam. Do przeglądania internetu używam Opery Mobile. Do muzyki mam Winampa, a do sprawdzania prędkości internetu SpeedTesta używam.
Reply
Do szczęścia potrzebne tylko Facebook , GG , Shakes&Fidget ew. jakieś gierki Tongue
Reply
Ja przed sprzedaniem smartfona korzystałem z skype, steam, gg, allegro, task killer, winamp. No i opera mini do internetu.
Reply
Używałem tego programu do screenów co Ty ale to wersja próbna i można robić tylko 14 screenów Sad
Reply
Używam tego co Ty Smile
Reply
GG, Skype, Pou,
Reply
Żaden program nie jest potrzebny do robienia screenów. Ja na swoim obchodzę się bez tego typu programu, a jakoś robię screeny.

* Polecam W Player, dobry program do pobierania muzyki.
* Winamp.
* Gadu-Gadu.
* PES 2012Smile
* + coś żeby system Androida szybciej działał.
Reply
Ja przytrzymuje w mojej x10 mini pro przycisk on/off i w menu wybieram "screenshot". Ale ja mam wgrany rom GinTonic, a na oryginalnym tego chyba nie ma.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)