Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komputer nie widzi kamerki :C
Mam monitor Flatron w2271tc + sterownik do kamerki lecz jak odpalam sterownik to pojawia mi się : http://scr.hu/0lto/lz8i9

Za pomoc +
Reply
Może sterownik nie zgodny z kamerką?
Reply
Może masz źle podłączoną , lub źle zainstalowane sterowniki .
Reply
1.Czy jest widoczna w oknie Mój komputer? (np. pod tytułem skanery i aparaty fotograficzne i tutaj ma być podany typ zainstalowanej kamery.)
2. Jak instalowałeś sterowniki?
- instalując urządzenia podłączone do portu USB ,sterowniki i oprogramowanie muszą zostać zainstalowane przed podłączeniem urządzenia USB do komputera
- umieszczasz płytkę ze sterownikami w napędzie i rozpoczynasz instalację sterowników
- po zakończeniu instalacji podłączasz kamerkę (chyba,że zostaniesz o to wcześniej poproszony)
Reply
Video 
Kamerkę mam wbudowaną w monitor, a sterownik kiedyś działał Angry

Up w moim komputerze ( w oknie) nie ma :C

kamerka zintegrowana z monitorem Angry wszystko podłączone Potem zainstalowane.
Reply
Information 
Komputer nie wykrywa kamerki bo musi być do niego podłączona kablem USB. W monitorze pomiędzy gniazdem DVI i audio masz gniazdo USB (takie jak w drukarkach). Potrzebny Ci zwykły kabel USB. Jeśli nic nie zmieniałeś w kompie to po podłączeniu powinien od razu wykryć kamerkę.Jeśli nie wykryje ściągnij sterowniki od nowa...(Zobacz czy nie ma tam wejścia USB na kamerkę.Złącze z tyłu powinno być specjalne na kamerkę)
Reply
wejście mam dwu pinowe z obu stron. Niem mam żadnego usb w tym monitorze.
Reply
Brick 
Ogólnie Ci jej nie wykrywa?
Reply
tak, :C mam jedynie taki mały kabelek czarny dwu pinowy który podłączam do niebieskiego gniazdka w komie.
Reply
Bug 
Hmmmm.Masz jakieś płytki do tego monitora?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)