Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wifi pomocy !
Witam. Mam pewien problem z siecią wifi. Nie mogę złapać sygnału na dalej niż 3 metry. Opisując dokładniej to idzie tak. Kabel od anteny idzie do rozdzielacza sygnału, skąd wychodzą 2 kable enthernet, gdzie dalej są podłączone do komputerów. I teraz moje pytanie, jak wzmocnić sieć wifi ? Można jakieś urządzonko dodać, jakiś bajerancki sposób lub może trik ? Z góry dziękuje.
Reply
Router masz ?
Ja mam taki z TP i mi sięga jak jestem w altance (150m).
Reply
Nie posiadam. Tak z ciekawości, tani jakiś starczyłby ?
Reply
Dłuższa antena? Kabel z anteną? Sam miałem taki problem przez układ ścian w domu. Potrzebna była silniejsza antena. Postawiłem na pentagramy.
Reply
Ja dostałem za darmo, gdy braliśmy internet.Nie wiem jak tam u Ciebie jest.
Kolega dobrze mówi o antenie.
Reply
Rozumiem, tylko, że to coś antenki nie posiada Big Grin
Reply
Music 
rozkręć w środku musi być antena czasem panel po prostu blokuje sygnał po rozkręceniu powinnien być mocnejszy
Reply
Lord Delaman:
Katarina Useless:
To może jeszcze tak, jakbym chciał do tej mojej instalacji router, gdzie on powinien się znaleźć ?
Reply
Sygnał na ścianach opada tak więc jeśli w domku piętrowym mieszkasz powinien być na piętrze jeśli w bloku umieść mniej więcej w środku domu, najlepiej tak by sygnał nie musiał przebijać ściany działowej
Reply
Polecam kupienie routera lub załatwienia jakiegoś fachowca i by Ci to zrobił. Router kosztuje jakoś ze 150 zł i zasięg ze 50-100m na spokojnie. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)