Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet czy telefon?
Cześć, możecie mi pomóc w wybraniu pomiędzy tabletem a telefonem? Mam do wydania około 450zł i nie mogę się zdecydować co kupić. Co jest bardziej wydajne i na czym się nie zawiodę. Zależy mi na grach (najlepiej żeby te 3d chodziły) mimo to że za tą cenę wątpię żeby dało znaleźć cokolwiek w tym stylu to zwracam się do was. Za pomoc plusiki Tongue.
Reply
Jak najbardziej tablet. Wnioskuję, że telefon masz. Tablet jest bardzo przydatny, szczególnie jeśli chodzi o jakąś pracę, ale również w grach. Sama posiadam tablet z systemem Android, którego w telefonie nie mam i jestem zadowolona. Również odnosi się to do aplikacji, które działają częściej na tablecie niż na telefonie.
Reply
Mam telefon ale strasznie stary na którym oprócz dzwonienia nic nie można robić, więc postanowiłem odświeżyć to i tak się zastanawiam. Chodzi mi głównie o coś z Androidem i żeby chodziło GTA. Nie zawsze mogę usiąść na komputer i gdy coś muszę zrobić ważnego to takie urządzenie strasznie mi by się przydało.
Reply
GTA? To na pewno nie pograsz na telefonie. Big Grin Polecam Ci komórkę HTC/Samsung z Androidem. Sam mam HTC Desire C i jestem z niego bardzo zadowolony, tym bardziej, że Gra popyla równo. Big Grin

Pozdrawiam!

At-
Dzięki, bo człowiek nie może się pomylić... Pozdrawiam Cię i strzeż się...

Tablet to fenomenalna rzecz. Sam posiadam iPada a smartfona oraz laptopa już prawie nie używam (jeśli chodzi o rozrywkę, internet). Dokupując do tableta internet mobilny, to tablet stanie się 'przenośnym, internetowym centrum dowodzenia twojego fejsa'. Gry na tablecie lepsze bo w większej rozdzielczości, wygodniejsze przeglądanie stron. Według mnie same plusy Big Grin
Reply
Jak nie pograsz w GTA na tel, nie pisz nawet takich bzdur, ja mam sgs 3 i mi gta hula śmiało, więc kolegi nie wprowadzaj w błąd Smile
Oucik:
Bierz coś typu SE Neo V, Xperia J w tej cenie powinieneś wyrwać.
Reply
Właśnie moim faworytem jest Xperia Neo V tylko tak się zastanawiam czy mi się opłaca kupować telefon skoro i tak nie będę dzwonić ani pisać smsów Tongue.
Reply
Neo V 650 około stoi , wiem bo ostatnio byłem i w komisach , i w tych wiecie no plusy,playe itp.
Reply
http://allegro.pl/listing.php/search?cat...7&a_text_f[4389][0]=&a_text_f[4389][1]=&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

Tak 650, wybacz ale jakoś tego nie zauważyłem Smile
Reply
Zawsze w sklepach więcej stoi bo sprzedawcy chcą zarobić Dodgy.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)