Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry telefon z androidem
j/w. Szukam telefonu w przedziale cenowym 300-400zł. Nie orientuję się w tych sprawach dlatego zwracam się do was. Za jakieś dobre propozycje plusiki Smile.
Reply
Xperia Tipo.
Reply
Polecam xperie neo v. Nie wiem po ile leci, bo kupiłem już z pół roku temu, ale póki co noezawodny. Ba, właśnie ten post piszę z niej Big Grin
Reply
Samsung Galaxy Y. Wink
Reply
Polecam smartfona polecanego przez Pieeter'a, sam mam zamiar ją zakupic Smile
Reply
Chodzi mi głównie o przeglądanie internetu i słuchanie muzyki. Najlepiej żeby chodziły gry nowszej generacji typu GTA 3 lub Vice City Tongue.
Reply
Nie wiem jak Vice City, ale III mi chodzi ładnie Wink
Reply
Polecam ten temat
Reply
Polecę Ci z własnego doświadczenia Xperię Tipo,jak dorwiesz to Xperia LWW albo taki co ja mam,czyli Lg swift l3.Nie jest on może najlepszy,ale mi starczy bo ramu do użytku 300mb masz,procek 800mhz i pam wbudowana 1gb,co prawda ma złe kąty widzenia,podobno pixeloza,ale nie wnikam.Polukaj sobie,za 330zł powinien leżeć na http://www.mediaexpert.pl .Gta 3 mi idzie bez ścinki najmniejszej,Gta VC nie sprawdzałem ale z tego co słyszałem to są ścinki małe czy tam wolniej gra chodzi Angry.Jak załapiesz się na lg to polecam Ci te forum: http://www.lgswift.pl nazywam się tam Johny356.
A apropo do innych odpowiedzi,nowego neo v wyrwie za 500-600zł,ale z tego co słyszałem się opłaca dozbierać.Używany już zaczyna się od 350zł,ale pewnie jakiś stan słaby jest.Ogólnie parametry wszystko okej ma.
Na Galaxy Y nawet nie spoglądaj,żałosny jest,ma plastikowy ekran(hahaha Big Grin) parametry przeciętne.
Xperia LWW to mniejszy i tańszy braciak Neo V,możesz zerknąć na niego bo ma takie same parametry tylko że mniejszy ekran.
Apropo gierek:Może Ci zależy na gta III,jak kupywałem smartfona to też tylko tego pragnąłem,ale jak popatrzyłem w Google Play to jest dużo faaajnych gierek które potrafią wciągnąć,czyli takie jak Angry Birds,Fruit Ninja,Roll A Joint Big Grin,Hill Climb Racing,Zombie Road Trip,Temple Run czy też PES lub Minecraft Wink.Jeśli pragnąłbyś typowo gier podobnych do Gta 3 to polecam 9mm,Gangstar i Max Payne Wink.Pozdrowionka.
EDIT:Jeśli chcesz więcej porad zapraszam na priva,następnie będę mógł podać CI nr gg.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)