Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro-kity po 1000 zł.
Witam, chciałbym się spytać forumowiczów, którzy korzystali z tego serwisu, czy możliwe są takie ceny laptopów, na przykład Sony Vaio po 1000 zł, lub nawet mniej? Nie jest to kit? Laptop jest nieużywany.
http://allegro.pl/sony-vaio-i3-2328m-4gb-500-hd7650-1gb-win-8-moc-i3070153477.html

Odkryłem Amerykę, czy jak? Przecież jak to się opłaca?!
Reply
To jest licytacja.
Reply
to licytka często na licytacji ktoś podbija cene kolega czy ktoś
Reply
1 dzień do końca licytacji, dojdzie do 2 000 złotych.
Reply
Ale teraz licytuje na przykład Lego (No, co! Po prostu lubię figurki ze Star Łorsuf) i zestaw za 150 zł, tylko rozkompletowany (wszystko nówka sztuka, tylko postacie są na innej aukcji za 20 zł, a statek za 30 zł)
Więc, jak to się opłaca? Ludzie są głupi, czy jak? Wiem co się dzieje, godzinkę przed zamknięciem aukcji na allegro, nawet przy licytacji wała korbowego od Jelcza, ale to i tak się nie opłaca nadal. Cena nigdy nie będzie opłacalna. Dlatego podejrzewam, że to wszystko to kity jakieś są.

Dobra jutro zobaczymy. Jak będzie jutro powyżej 2000 zł to każdemu kto napisze w tym temacie jestem winny plusiora.
Reply
Ziomek... Ostatnio licytowałem butki elegancko patrzę Nike Air Force za 150 zł, podczas gdy chodzą po 320-350. Myślę sobie, a co mi tam, może jakoś uda się wylicytować porządną cenę. Moją ofertę podałem wieczorem coś około 23:00, poszedłem spać, rano wstałem, zjadłem śniadanie i o 09:00 patrzę na tę aukcję, a tam moje Nike już za 280zł. Pod koniec aukcji poszły za 310. Smile Tak to działa. Kupujący zawsze daje na licytację, bo ma nadzieję, że ludzie wylicytują drożej, niż cenę rynkową.
Reply
Kurde, klocuszki już wzrosły o 100 %, a aukcja sie konczy o 19.00. Strach myśleć, czo dalej...
Reply
Mówiłem. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)