Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie słuchawki do 600 zł ?
Mam pytanie, natomiast ostatnio mam trochę więcej kasy i chciałbym kupić porządne słuchawki, najlepiej gdybyście podali w dwóch kategoriach propozycje mianowicie 100-400 zł i 400-700 zł. Muzyki słucham dosłownie każdej. Zastanawiałem się nad Beatsami Studio lub Pro, Sennheiserami lub Pioneerami, tutaj dopiero poczytałbym które najlepsze.
Za pomoc plusy.
Reply
Polecam firmę Sennheiser.
Reply
Creative Fata1ty headset ? Osobiście mam od roku i jestem zadowolony ! Smile
Reply
Boże, najgorsze słuchawki do 200zł, pozatym to gamingowe, a on chce Muzyczne.

Varni:
allegro.pl/listing.php/search?category=66887&sg=0&string=denon
allegro.pl/monster-beats-by-dr-dre-studio-oryginal-gwarancja-i3045913734.html
Reply
Marshalle są dość tanie jak na marke, a grają b. dobrze lecz nie rewelacyjnie. Masz SWAG prawie jak przy bitsach.

...
W sprawie beats audio, moje zdanie jest takie, że to jak kupić malucha z wyglądem sportowego auta. Te słuchawki nie grają tak jak jak wskazuje cena .
Reply
Wybieraj pomiędzy Sennheiserami i Pioneerami. Beatsy to przepłacony szit.
Ja mam Sennki hd 201 już prawie 3 miechy i trzyma się ładnie. Jakość dźwięku dobra, wytrzymała konstrukcja i kabel.

Lord Delaman:

Haha. Cool
Gamingowe słuchawki do muzyki. Dubstepu to może posłucha, ale inna muzyka, szczególnie nie elektroniczna to będzie horror.
Reply
Ja mam Creative Tactic 3D Sigma, i nie zgodzę się co do muzyki z tobą.
Muzyki słucha się na nich bardzo dobrze, dla mnie świetnie bo nie jestem audiofilem.
Ale chodzi o to, że nie ma jakiegoś "przebassowienia" i muzyka leci naprawdę wyraźnie niezależnie od rodzaju. Big Grin
Reply
Photo 
Słuchawki będę miał tylko do muzyki, do gier raczej wole głośniki bo jak już gram to obok siedzi ktoś inny.

No i zapomniałem o prawie najważniejszym, strasznie zależy mi na wyciszeniu muzyki, gdyż nie lubię jak wszyscy słyszą czego słucham, a zawsze tak jest z tańszymi słuchawkami. I właśnie wyciszenie to jest chyba 2 kwestia, najmniej zależy mi na wyglądzie najbardziej na jakości. A ze słuchawek to dotąd miałem (z tych lepszych) Beatsy Studio i Skullcandy, nie pamiętam rodzaju ale kosztowały coś koło 240 zł i Beatsy były dużo lepsze.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)