Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wi-fi w routerze
Witam. Mam pytanie. Czy router może nie mieć wi-fi? Mam router Combo ZTE i chciałem korzystać z internetu w telefonie, ale nie wyszukuje tego routera w sieciach wi-fi. Czy da się jakoś włączyć wi-fi czy po prostu nie w każdym jest? Za pomoc daję + Wink
Reply
Z tego co przeczytałam na ten temat w necie, trzeba go podłączyć do routera wifi, ale może to u mnie leży umiejętność czytania Exclamation
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1904212.html np tu coś pisze na ten temat Big Grin
Reply
Ale co trzeba podłączyć do routera wi-fi i czym? Bo do routera jest wejście USB, więc może kablem USB? Big Grin

Przetłumacz mi to trochę na ludzki język, bo nie jestem jakimś mistrzem komputerów i spraw z nimi związanych.
Reply
Tzn połaczyłem ZTE do wejścia LAN1 TP-Linka. Od komputera Ethernetem do LAN2 TP-Link
Big Grin wycinek o podłączaniu Cool
Reply
Dużo mi to mówi.
Reply
Na pewno Twój router może rozsyłać internet przez WiFi?
Jeżeli tak to główny kabel od internetu musisz wpiąć do routera, nie komputera.
Następnie na stronie - 192.168.0.1/
Logujesz się (login: admin hasło: puste lub admin lub 1234) i konfigurujesz połączenie.
Reply
A ja nie mam pojęcia czy może Big Grin
No to ten kabel co się nazywa ADSL i ten od neta to idą bezpośrednio do routera Big Grin

A na tej stronce z DSL Routerem to co mam zrobić? Big Grin
Reply
Masz z tyłu porty, w które można wpiąć inny kabel od internetu? Jeżeli tak to być może Twój router nie może rozsyłać przez WiFi, ale podaj całą nazwę routera to sprawdzę na internecie.
Reply
Tongue 
Combo ZTE się nazywa. A całą nazwę gdzie mogę sprawdzić?
Reply
Na instrukcji, pudełku, routerze.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)