Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki na USB
Bug 
Witajcie, potrzebował bym pomocy w wyborze słuchawek lecz koniecznie na USB ponieważ wejście na jacka mi nie działa. Cena słuchawek do 200 zł, jakieś propozycje Smile ?
Reply
Creative SB Tactic3D
Reply
Gratuluje doradzania słuchawek z najgorszym kablem,jaki w życiu widziałem i co się psuje po 2 miesiącach.
Reply
Stary wiesz na co się składają słuchawki usb ? Na karte dźwiękową i słuchawki Smile Plus że tą kartę trzeba baaardzo pomniejszyć tak żeby to jakąś dziwnie nie wyglądało Wink Na dodatek koleś ma do wydania 50 euro , co w normalnych krajach jest jeszcze mniej niż dla nas 50zł , więc czego się spodziewasz ? Naprawdę dobrych słuchawek w tej cenie na Jacka nie kupisz a co dopiero na usb .
Reply
Te co Draxenus polecił są praktycznie najlepsze w tej cenie, więc twój argument jest inwalidą.
Reply
A pamiętasz jak się wykłócałeś ze mną że Creative ssie? A teraz sam polecasz sprzęt tej firmy. -_-

http://www.morele.net/sluchawki-creative-sb-tactic-3-d-sigma-355299/

Chcesz na USB, to bierz takie ostatnio sam sobie zamówiłem. Confused

AtDOWN

Mhm..
Reply
HAHAHAHAHAHAHAHHA Miałem te słuchawki i po za dobrym oprogramowaniem do przejściówki USB(bo kartą tego nie nazwę) i średnim dźwiękiem,to te słuchawki są dnem w tej cenie i za takie coś zapłaciłbym max 50zł.

Melancholia:
Jak oni ci to doradzają,to zobacz na innych forach,gdzie ludzie myślą w miarę logicznie,w ile kabel w tych słuchawka nawalił.Dodam,że kabla nawet palcami ścisnąć lekko nie można.

Jak słuchawki na USB za 200zł to http://www.komputronik.pl/product/132849/Sprzet_komputerowy/Peryferia/SteelSeries_3H_USB.html?gclid=CIDr6fX3urUCFcq4zAodcVsA7A

Masz gwarancję na 2 lata,więc jak się zepsują to dostaniesz nowe sprawne lub zwrot pieniędzy.

Yashar:
Napisz za 2-3 miesiące używania ich,co sądzisz,bo prawdopodobnie zepsują się w tym okresie.

Opinie ze strony co podałeś:

Minusy:
- kabel - ciągle się o niego boję

Minusy:
• Płaski kabel

Minusy:
ci eki kabel

Minusy:
- Kabel mógłby być o jakieś 50 cm dłuższy
- Kabel nie sprawia wrażenia solidnego.

Minusy:
- kabel

Minusy:
- kabel

Minusy:
przewód jak dla mnie mógł by być pół metra dłuższy
przewód jest płaski, prezentuje sie fajnie ale sprawia wrażenie delikatnego czy tak jest nie wiem i nie mam zamiaru sprawdzać, na razie działa bez zarzutu
Reply
Po co od razu słuchawki, do 100zł można kupić zewnętrzną kartę dźwiękową podłączaną do USB tak, tak przejściówka). Chociaż nie warto kupować tańszych niż za 20zł. Sam mam taką za 5 i po 3 dniach USB przestało stykać o dźwięk był godny kupy.
Reply
Bo ssie Tongue najtańsza chińska firma ale w tej kategorii cenowej to nic taniej sie nie kupi co będzie miało ręce i nogi
Reply
Czyli jesteś wyznawcą słuchawek tylko typu Sennheiser, AKG itp. tak jak mili panowie z forum PClab...?

AtHarlok

No jak mają gdzieś za biurkiem puszczony ten kabel od słuchawek to nie dziwię się, że się boją.
Ja mam komputer na biurku, to czemu miałby mi się ten kabel popsuć?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)