Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki na USB
Skoro jesteśmy w temacie, to mikrofon na USB jest korzystny, i czy zaproponujecie mi jakiś do 100zł.
Reply
Szukaj na Allegro Logitech USB Destkop Microphone.
Reply
Do czego go potrzebujesz ? Tongue
Yashar:
Tak , gdyż to marki które latami pracowały na swoją markę Smile To tak jak np miał kupić lamborhini albo jakieś chińskie autko w tej samej cenie Tongue co byś wybrał ? Ufałbyś marce , czy temu że te chińskie autko ma reklame większą ?
Reply
Może i te marki są na rynku już długo, ale za tą cenę 90% słuchawek robi jako konstrukcję otwartą.
Do tego ich design jest w moim odczuciu paskudny, albo są za bardzo plastikowe albo za bardzo klasyczne.
Nie wiem jak grają, bo nigdy nie słuchałem nic na słuchawkach tej firmy ale ja pewnie bym różnicy nie odczuł bo nie jestem zbyt wyczulony na dźwięki.
Jedynie odczuwam gdy dany sprzęt nie wyrabia z bassem, i zaczynają mnie boleć uszy od wysokich dźwięków. Oczywiście, że szukałem również z tych firm słuchawek ale spotykałem się z komentarzami iż mogą nie wyrabiać z bassem czego bardzo nie lubię lub mogą być po prostu niewygodne. ;|
Reply
Kwestia tego do czego je podłączasz bo jak do zintergrowanej karty to nie jest to dziwne Tongue Bass to niski dźwięk Big Grin Aczkolwiek ja się nigdy u tych firm nie spotkałem z niewyrabianiem z bassem Tongue ale nawet jakby coś takiego by się działo to zawszę jest equalizer nie ?
Reply
(2013-02-16, 22:28:10)Yashar Wrote: Może i te marki są na rynku już długo, ale za tą cenę 90% słuchawek robi jako konstrukcję otwartą.
Do tego ich design jest w moim odczuciu paskudny, albo są za bardzo plastikowe albo za bardzo klasyczne.
Nie wiem jak grają, bo nigdy nie słuchałem nic na słuchawkach tej firmy ale ja pewnie bym różnicy nie odczuł bo nie jestem zbyt wyczulony na dźwięki.
Jedynie odczuwam gdy dany sprzęt nie wyrabia z bassem, i zaczynają mnie boleć uszy od wysokich dźwięków. Oczywiście, że szukałem również z tych firm słuchawek ale spotykałem się z komentarzami iż mogą nie wyrabiać z bassem czego bardzo nie lubię lub mogą być po prostu niewygodne. ;|

No wiadomo, że słuchawek pod USB nie kupuje do słuchania muzyki, a AKG i Sennheisery nadają się bardziej do tego niż do gier. Sam mam AKG K512 i działają świetnie, więc mi tu głupot nie gadaj.
Reply
Może kupiłeś te słuchawki na bazarze za 50zł?
Moje słuchawki kupiłem używane, kabel już miliony razy przyciąłem kółkiem od fotela i nadal wszystko gra, dźwięk jest taki sam, a kabel nie naruszony.
Reply
To jest nie możliwe,możesz spytać się pierwszego lepszego elektryka,dlaczego kable płaskie to największa głupota.
Reply
Dlaczego?
Reply
Question 
Zgaduję, że dlatego, iż miedź jest bardzo plastyczna i elastyczna, a płaskie kable nie zapewniają dobrego usztywnienia i umocowania, w związki z tym kabel w końcu się kruszy. Ale mogę się mylić.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)