Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Porady przy kupnie telefonu.
#1
Witam, zamierzam sobie kupić telefon do około 500 zł z androidem i ekranem dotykowym. Jeżeli jest tu ktoś doświadczony to prosiłbym o poradę co do kupna (który najbardziej się opłaci). Telefon nie musi mieć karty pamięci, ale jeśli będzie to lepiej.

tnij.org/ul7d - Link z zaznaczonymi moimi wymaganiami na allegro. Za pomoc dam +'y w miarę moich możliwości.

Tak na start, co sądzicie o tym? allegro.pl/i9220-5cali-1ghz-android-4-gps-512ram-zobacz-film-i2971631080.html
Reply
#2
Nie zakłada się jednorazowych pytań w takich tematach. Jest ogólny temat od telefonów. Inną drogą, nie radzę kupować tzw. obcych marek. Ludzie mają z nimi częste problemy.
Reply
#3
Jakoś nie mam przekonania do tych nieznanych marek telefonów i "podrób" znanych smartphonów. Osobiście bym go nie kupił. (nawet jeśli za 500zł nie ma lepszego wyboru pod względem parametrów). Kolega kupił podróbe xperii neo v w Aldi i po 2 miesiącach zaczął lapać ściny, samoistnie się wyłączać, gdy oddał go do reklamacji powiedzieli mu że to jego wina.
Reply
#4
Nie przekonuje mnie, tak jak kolegę wyżej. Kup sobie porządnego, ja mam Samsunga Galaxy mini 2, a zapłaciłam za niego mniej niż 500zł, także polecam.
Reply
#5
Photo 
Nie ten. Pomyłeczka. Big Grin
Reply
#6
Big Grin 
Dover, Stany Zjednoczone
Reply
#7
Sad 
Miałem tego Wildfire S na pare tygodni pożyczonego, jak za taką cene jest b.dobry, mimo że nie ma powalających parametrów.


Atup. ee spam?
Reply
#8
Wiem, ale właśnie szukam jakichś lepszych w tej cenie. Tongue
Reply
#9
A co powiecie o LG E610 Swift L5?
Reply
#10
Video 
Ja mam l3. Kompletna porażka, nie wiem - może wadliwy produkt? Ale l5 wydaje się być lepszy, chociaż za tą cene dorwiesz lepszego samsunga/htc.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)