Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sennheiser hd 407-Sennheiser hd 201?
Wiem,wiem co zaraz zaczniecie pisać,że zakładałałem już pełno tematów o tabletach,słuchawkach itd,ale teraaz jestem zdecydowany na 100% żeby kupić któryś z tych modeli słuchawek,ale nwm który lepszy?Mam prośbe,żeby nie pisać np Hd 407 tylko to jakoś uzasadnić Tongue.No to czekam na odpowiedzi.
Reply
Sennheiser hd 407 - są fajne , mają dobre gąbki , szkoda , że nie ma obwódek wokół uszu.Nieco krótki kabel do mojego zastosowania - przy komputerze stacjonarnym ,lekkie i nie uciskające uszu.
Wolałbym te słuchawki Wink

AtTańsze są o ok.30-40zł
Reply
Brick 
Ok dzięki za opinie,czekam na więcej.
Reply
Odświeżam.
Reply
Nie przesadzasz trochę? Już w około 20. temacie widzę twojego posta "Odświeżam". Liczysz na łatwego plusa za troskę?
Reply
Słuchawki w tym przedziale cenowym są przecież prawie jednakowe, jeśli chodzi o jakość dźwięku. Wybierz te, które Ci się bardziej wizualnie podobają, chociaż ja bym dozbierał troszkę pieniędzy i coś lepszego kupił. Dołóż te 50-60zł i kup Superluxy hd669...
Do tego powiedz w jakim celu masz zamiar używac tych słóchawek. Inne słuchawki wybierzesz do gier, inne do słuchania rocka, inne do rapu... Do tego HD 407 są otwarte, czyli poza domem za dużo muzyki nie posłuchasz. Osobiście naprawdę radzę pozbierać więcej pieniędzy i i wybrac coś odpowiedniejszego.
//Strasznie chaotycznie to napisałem, ale połapiesz się chyba.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)