Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam smartphone'a.+++
Pójdź do salonu. Zobacz jaki telefon Ci się podoba, nie stać Cię? Zarób, przyjdź kup i z głowy. Nie kupuj nigdy telefonów z Allegro. Po pierwsze ta niby SIII miała system operacyjny Java, a powinna mieć przynajmniej wersje Androida ponad 4.0, nie kupuj z Allegro tylko z salonu.

Atup
Ja obecnie mam:
Samsung Wave Young. Smile
Reply
Właśnie kurde problem z tym, że mam jeszcze z Orange umowe przez pół roku, a ja chcę sobie przenieść numer do Play... Angry
Reply
Aha, nie zauważyłem Big Grin

Z dotykowych to samsung galaxy mini, xperia x10 mini pro. htc wildfire też raczej do 3 stów dorwiesz

Z niedotykowych nokia n95, sam mam i jak na zwykły niedotykowy jest pr0, ale to już starszy telefon (ma wifi)
Reply
Kurde, a żebym teraz przeszedł do Play to musiałbym zerwać umowe z Orange i płacić tam odszkodowanie czy coś?
Reply
Lightbulb 
MADE IN CHINA 3 DNI I NI MA !
Reply
Niektóre sieci oferują teraz przejście pół roku przed końcem umowy, mógłbyś się zainteresować, możliwe że spłacają abonament do końca za Ciebie w zamian za przejście do nich i wzięcie abonamentu u nich.
Reply
A nie wiesz jak jest z Play?
Reply
Myślę, że to Ci może pomóc:
http://www.play.pl/obsluga-klienta/centrum-pomocy/przeniesienie-numeru/
Reply
Heart 
01

Wybór oferty - pod zakładką "Przenoszę numer",a później wybierz wymarzoną ofertę
02

Wybierz ofertę i podaj numer przenoszony do koszyka - telefon z tym numerem musisz mieć aktywny, aby trafić na kolejny krok
03

Wypełnij formularz na stronie, czekaj na kuriera - podpisanie umowy, odebranie telefonu i karty SIM Play na której zostanie aktywowany numer po przeniesieniu
04

Możesz korzystać z telefonu nie płacąc rachunków nawet 6 miesięcy przed przeniesieniem numeru do Play

Robię ten pierwszy punkt, ale gdy wchodzę w oferty na głównej stronie tam nie ma nic o przenoszeniu numeru... Bo chcę sobie zobaczyć jakie telefony czy coś mogą mi zaproponować. Wink
Reply
Nie mogę Ci teraz pomóc tego ogarnąć, bo wyjeżdżam na narty, ale skoro na stronie mają informacje, że jest taka możliwość, to przy okazji gdy będziesz w jakimś centrum handlowym podejdź do ich salonu i popytaj się. Czasem nawet można po takiej rozmowie dostać coś więcej niż oferują na stronie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)