Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 4.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia Tipo
Witam.Piszę ten temat bo mam pewien problem z telefonem,a raczej wyborem jego...otóż planuję sobie w orange lub w innej sieci,ale raczej orange kupić nowy telefon.Najważniejsze dla mnie było znaleźć telefon w abonamencie gdzieś od 30 do 40 zł ew. jeszcze dopłacić do 200 zł...i w poszukiwaniach kiedy już myślałem,że nic nie znajdę natknąłem się na telefon Sony ST21i Xperia Tipo.Wymagania moje co do zakupu spełnia - abonament 40 zł,telefon za złotówkę lub abonament 30 zł a telefon za 150 zł.Ale zanim ostatecznie się zdecydowałem pragnąłem zasięgnąć gdzieś rady bo do tej pory kupowałem telefony niby dość dobre,ale jednak nie odpowiadające mi typu Samsung ChAtt 350.Niby dobry na początku,ale odkryłem w nim kilka wad,typu ucinanie tapety po otwarciu klawiatury qwerty...ale ja pragnę porozmawiać nie o samsungu,ale o Sony ST21i Xperia Tipo jak wskazuje nazwa.Otóż chciałem telefon,który posiada Androida,dotykowy ekran,WiFi i jakieś bajery typu obsługa motywów(kolejna wada samsunga). Przepatrzyłem specyfikację i wszystko to ten telefon posiada,ale jednak wolę jeszcze spytać osoby,które miały do czynienia z tym telefonem,lub jakiś znawców telefonów Big Grin Czy ten telefon jest dobry?I jak jest ogólnie z androidem i aplikacjami na niego?(pytam bo przyznam,że androida jeszcze nie miałem Angry)
Z góry dziękuję za opinię Big Grin Trochę się spisałem,ale zobaczymy ile osób to przeczyta Cool
Reply
Tongue 
Proponuje iść do salonu danej sieci, popytać nic nie kosztuje możesz się potargować przecież nawet, przynajmniej w play . Spytaj czy dany model jest dostępny, czy możesz go wziąć w danym abonamencie i co tam chcesz. Telefon ponoć dobry, mimo tego że parametrów najlepszych tak nie ma Wink
Reply
Mam telefon i jest dobrze. android 4.0 daje ci dostęp do tysięcy aplikacji. ma wbudowanego fb i gogle+ można pobrać gg. nawigacja i inne mniej potrzebne apki też są.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)