Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablety - Temat ogólny
Ej , jak chce mały, zgrabny i wygodny tablecik to muszę kupić ipada mini ,czy jest jakaś alternatywa ?
Reply
Cześć, mam do wydania 450 zł. Zależy mi na grze w Gra i przeglądaniu internetu. Coś polecacie? WIem że ta cena to kpina ale może coś ciekawego się znajdzie. Coś polecacie?
Reply
Ten wygląda spoko http://allegro.pl/nowosc-tablet-vido-n70s-2x1-6g-8gb-gratis-i3074742093.html
Nie powinnien się zacinać, Oprócz tego mogę Ci polecić mojego tableta (patrz 1 post).
Na moim tablecie świetnie się gra w Gra i przegląda internet. Nic się nie zacina.
Reply
Polecam Wam iPada.... Mimo ułomności iOS to najlepszy moim zdaniem tablet na rynku.
Reply
Drogi jest według mnie.
Reply
Płacisz za jabłko Tongue ale za tą cenę dodatkowo masz +10h pracy na baterii na czym najbardziej mi zależy. Dodatkowo nic mi się jeszcze nie zacieło, a ekran retina o rozczielczości 2000x1500 px jest elegancką sprawą.
Reply
No może jest najlepszy, ale nie każdy go może mieć ze względu na finanse. A co sądzisz o Galaxy Tab 2?
Reply
W tym wszystkim trzeba znaleźć równowagę: apple - płacisz za markę , chińczyk z garażu - jest jak gra w rosyjska ruletkę ,nie wiesz kiedy coś nawali. A ja właśnie szukam jakiegoś fajnego za cenę adekwatną do możliwości (i jak najlepszej jakości).
Reply
Photo 
Mam NTT a72b 8GB,jak za 400 zl to niszczy te inne tablety w tej samej cenie.
Reply
Jeśli chodzi o jakość to moim zdaniem Apple. Jednak jeśli nie masz nerwów do walki z systemem operacyjnym to Ci odradzam Big Grin no chyba, że zdecydujesz się na JB. Chociaż cena nie przyciąga nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na niego.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)