Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablety - Temat ogólny
Mi na tablecie Gra ładnie chodzi, da się expić i w ogóle.
Reply
Mógłbyś czymś nagrać filmik jak wygląda gra w Margo na takim tablecie? Bo jak ja mam smartfona Ace 2 to wygląda to źle, a byłbym skłonny jakiegoś tańszego tableta kupić, żeby móc nocami pogrzmić w Margo. Nagrodziłbym plusem.
Reply
Polecicie coś z tabletów do 1100zł ?
Reply
Thumbs Down 
Najlepszym rozwiązaniem będzie tablet.
Reply
Tablety to strata pieniędzy, lepiej sobie netbooka kupić.
Reply
Z tym, że to trochę inna bajka. Wszystko zależy od tego, czego się oczekuje.
Reply
Ja mam 3 tablety freeme i zakupiłem je w celu oglądania w łóżku filmów bo na netbooku jak kolega wyżej bardziej poleca sprzęt niewygodnie się ogląda filmy niż na tablecie.
Reply
Postaram się.
Sorry nie udało się, zrobiłem filmik komórką, przeniosłem filmik na komputer i nie chciało się odtworzyć w ogóle.

Vilin
Dołóż trochę i kup sobie to http://allegro.pl/tablet-samsung-galaxy-tab2-p5110-16gb-wifi-android-i2966940136.html
albo znajdź taniej jeszcze na allegro.
Reply
A jakie tytuły z tych bardziej wymagających na nim (Twoim) polecą? Bo ostatnio urzekł mnie Dungeon Hunter 3, ale to może być sporym wyzwaniem...
Reply
Powiem Ci, że Manta MID15 świetnie sobie radzi z wymagającymi grami i programami.W GTA sobie popykasz, W Brothers in arms nie popykasz bo wyskakuje komunikat od Ubisoftu , że urządzenie nie jest kompatybilne, Minecraft popykasz, NFS:Most wanted nie wiem, Farming simulator tak, Temple run tak. Nie wiem jak z Dragon Hunter 3, ale myślę, że powinno działać.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)