Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Laptopem(Asus k53tk)
Witam, coś aktualizowałem na laptopie asus k53t i po tym straciłem wysoką rozdzielczość. Mam problem który polega na tym że w laptopie mam kartę Radeon hd 7670m 1gb, natomiast laptop po wyskoczeniu tego okienka zaczął czytać jakąś "standardową kartę graficzna vga". Już nie mowie o rozdzielczości która nie może być inna niż 800x600 czy też 1024x768. Obraz na komputerze wygląda wręcz okropnie i jest rozciągnięty. Po uruchomieniu podaje komunikat że nie mam zainstalowanych sterowników amd. Nie jestem jakimś specem czy tez informatykiem i nie znam się za bardzo na takich rzeczach, ale potrzebuje pomocy. Czy macie jakieś metody? Proszę o pomoc.
Reply
Płyta ratunkowa?
Reply
support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx

Ewentualnie zainstaluj sterowniki z płytki dołączonej do laptopa.
Reply
Nie posiadam. Cry
Reply
Zacznijmy od tego jaki masz system operacyjny. Wejdź w link, który ci podałem i ściągnij ten program.
Jak można nie mieć płyty od laptopa?
Reply
Win7 32 bit, w pudełku po lapku nie mam i nwm czy była.
Reply
Ilu bitowy system?

Win7 32bit - support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-32.aspx
Win7 64bit - support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx

Tutaj masz link (kolejny raz ci go daję) z programem, który automatycznie wykryje i pobierze potrzebne sterowniki:
support.amd.com/pl/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx
Reply
Jest temat od pomagania sobie w sprawach komputerowych..
Najwyższy czas zacząć tam pisać, a nie zakładać pierdylion tematów o tej tematyce.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)