Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki komputer kupić ?
Zestaw podzespołów do złożenia kompa wybrany. Temat do zamknięcia.
Dziękuję wszystkim, którzy chcieli pomóc. Szczególne podziękowania dla : Ice Knight i Yashar . Smile
Zmienić nazwy tematu nie mogę. Do kosza.
Reply
Laptopy w Mediamarkcie są dobre, z Kartą graficzną i spoko procesorem tanio. Tongue Albo coś w Neonecie ALBO w tym gdzie w reklamie jest Krupa. Big Grin
Reply
Stacjonarny, czy laptop?
Reply
Procesor: Intel Core i3 2120
Płyta główna: ASRock H61iCafe
Pamięć RAM: Kingston 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 HyperX Grey
Dysk twardy: Western Digital Blue 500GB, SATA III, 7200RPM (WD5000AAKX)
Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD7770 1024MB DDR5 (wer. OC - OverClock) (GV-R777OC-1GD)
Napęd: Lite-On iHAS124-19-C
Obudowa: SilentiumPC Brutus 430 Pure Black USB 3.0
Zasilacz: OCZ ZS 550W 80+ 135mm

Wszystkie podzespoły znajdziesz na morele.net. Złożenie takiego zestawu jest darmowe. Z góry odradzam kupowanie "gotowców" z allegro lub marketów. Zakładam, że nie masz zielonego pojęcia o specyfikacji technicznej, którą ci zaproponowałem, więc lepszym wyborem będzie jakiś laptop.
Reply
Jeśli chodzi o stacjonarnego to lepiej samemu kupować części i samemu złożyć albo komuś to zlecić. taniej to wyjdzie i samemu ustalisz parametry jakościowe Smile.

Dj Wojtas:
To nie Krupa Cool To DODA !
Reply
Jeśli byś chciał do gier to tylko stacjonarny.
Tak jak napisał Ice Knight, lepiej złożyć niż gotowce kupować. Najlepiej złóż wg. zestawu Ice Knight'a. Jak na taką cenę, dał ci nawet dobry zestaw.
Reply
Cool Szczegół. Big GrinDDDDDDDDDDD
Reply
Tak stacjonarny, a składać nie będę, ponieważ zlecić tego nie mam komu, a w okolicach miasteczka w którym mieszkam nie ma takich sklepów z za dobrymi częściami.
Reply
Przecież ci napisałem, że na morele.net opcja montażu podzespołów jest DARMOWA. Kurier przywozi ci do domu gotowy zestaw. Zresztą, rób jak chcesz. Na pewno zadowoli cię marketowe 16GB RAM.
Reply
Sorki nie doczytałem się chociaż kuriera nie potrzebuję, bo mieszkam dosyć niedaleko miasta w którym mają firmę. I taniej mi wyjdzie, bo napędu nie potrzebuję, ponieważ mam sprawny dosyć nowy. A czy byłaby taka możliwość, że oni mi składają a ja po ten cały komp przyjeżdżam ? I jeszcze jedno nie mogę znaleźć na portalu morele płyty głównej ASRock H61iCafe
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)