Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS'a.
Witam.

Ostatnimi czasy zastanawiam się nad kupnem myszki do gry w CS'a. Póki co mam Razer DeathAdder na której gra mi się wyśmienicie, niestety rozwaliła mi się i prawy przycisk się zacina. Poszukuję myszki, która bardzo dobrze sprawuje się w CS'ie, mam do wydania 200zł.

Prosiłbym o pomoc graczy, którzy znają się dobrze na gejming'u i sprzęcie. c:
Reply
Logitech G500 będzie najlepsza do 200zł. Miałem ją chwilę gry grałem jeszcze na poważne w CS'a. Potem sprzedałem bo już nie grałem.
Możesz ją kupić nową za 165zł, resztę wydasz na podkładkę. Smile
Podkładki polecam od SteelSeries.
Reply
A co sądzicie o tej? allegro.pl/mysz-steelseries-xai-5000dpi-laser-dla-gracza-i2959813999.html
Reply
allegro.pl/mysz-steelseries-xai-5000dpi-laser-dla-gracza-i2959813999.html
Też jest dobra, powiedziałbym, że może konkurować z G500.

AtDół:

Hm, no nie pomyślałem o nowej rewizji. Na allegro obecnie niestety takiej wersji nie ma..
Reply
Po co się wypowiadasz jak nie wiesz?
Najlepszą myszką do CS 1.6 jest Logitech G400 (nowa rewizja), obecnie najlepszy sensor na rynku. Dobrą myszą jest też właśnie Xai oraz stary Deathadder (ten z 1800DPI). Podkładkę (do myszy optycznej) kup Steelseries QCK lub A4Tech MP-500 jeżeli nie będzie pieniążków, strasznie podobne, tylko A4tech się nie ceni na tyle.
Reply
allegro.pl/mysz-steelseries-xai-5000dpi-laser-dla-gracza-i2959813999.html

dobra,
Reply
Steelseries kinzu,gram na niej,lub ie 3.0
Reply
ja gram na zwykłej, da się ? dobrze gram więc nie ogarniam po co płacić aż 200zł za myszkę?
Reply
Też nie ogarniam potrzeby kupowania mega myszek, skoro zwykła do 50zł starczy...

Sam mam zamiar wymienic mojego wysłużonego złoma 6 letniego na A4Tech z serii X7... koszt 50 zł
Reply
ja na mszyce od laptopa cisne i jest ok
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)