Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS'a.
To jest TouchPad. Co do waszych tekstów że myszka nie jest ważna dla graczy. Prawdziwi gracze e-sportu (np. z cs) bardzo biorą pod uwagę myszkę. Dlaczego? Bo od niej zależy czułość, szybkość ruchu, itp. Smile
Reply
Do grania w CS można używać zwykłej myszki za 20 zł z bazaru, bo gra nie jest zbyt wymagająca pod tym względem [ i żadnym innym też Huh]
Reply
Ja używam myszki za 14,99 z Carefour, i gra się na lajcie. Dla mnie wydawanie 200 zł na samą myszkę jest czymś niezrozumiałym, chyba że już naprawde nie mam na co wydać. ;c
Reply
Ale żeby wymiatać trzeba mieć masaktyczną celność i szybkość reakcji. Myszka za 200zł(dobra oczywiście) ci to zagwarantuje, a ta za 20zł(licha i ze słabym wnętrzem Cool) już nie. Smile
Reply
Skilla za kasę nie kupisz! Nie wiem po co droga myszka. Tongue
Reply
Po to żeby nie być lowem...
Reply
Panie, ja gram myszką za 30zł i jakoś umiem grać lepiej niż Ci co mają za 200zł Wink No nie od wszystkich, bo to się nie da, ale myszka aż tyle do gry nie wnosi, myszka skilla nie nauczy Big Grin
Rassy:
racja, skilla się nie kupi Big Grin
Reply
Video 
Celności i szybkiej reakcji myszka Ci nie da... Do tego trza mieć skilla. Jak się przyzwyczaisz do myszki za 20zł, będzie dla Ciebie lepsza niż za 200zł. Mój kumpel np. także gra b. dobrze na tym padzie od laptopa [chyba padzie, nwm jak sie to nazywa].
Reply
Jak masz słabą czułość myszki to braknie ci stołu jak będziesz chciał się szybko obkręcić itp.

Rassy:
Łe tylko, że skilla się bardzo szybko traci. Nie pograsz miesiąc w daną grę i już ssiesz. :<
Reply
dobra dobra wątpie czy nasz kolega ktory zalozyl temat gra w takich rozrywkach wiec... co do lig itp to rozumiem jak najbardziej
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)