Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajny Gadżet
Nie, to zdecydowanie za dużo, nie wyrobisz. Na początek 10-20 min truchtu. Ważne abyś się nie zatrzymywał. Możesz zwolnić na parę chwil do chodu.
Reply
Jak napisałem polecam: jak-biegac.pl/plan-treningowy-dla-poczatkujacych-biegaczy i na początek 40min co spokojnie starczy. Musisz zainwestować przede wszystkim w wygodne buty i jakieś luźnie dresy Smile, buty najlepiej na gąbce ale jaki typ to już zalezy gdzie będziesz biegał.

Przesadzasz, jak on pisał że po 2min biegu sobie odpuści... Nie sztuką jest swawiać sobie wysokie cele i dochodzić do połowy, a małe i je spełniać.
Reply
Nic nie mówię, ale w Zimę też się biega?
Jak zrobię 20 min truchtu, To na następny dzień o 5 minut więcej czy coś?

Atup O, dzięki za link. Przyda się.
Gdzie będę biegał? Raczej po mieście, no bo jak?

O tych 2 minutach to miałem na myśli sprint, ale też pewnie tych 2 minut bym nie wytrzymał. Max 30 sec.
Reply
Tak, w zimę też, ale ubierz się ciepło, aczkolwiek lekko. Jak kolega wyżej napisał, buty na gąbce. Biegaj truchtem po 10min na początek, codziennie. Jak poczujesz, że możesz więcej, to biegaj 20min.straszny łowca:
40min nie da rady. Będzie się zatrzymywał, i odpuści sobie. Wiem, bo sam tak zaczynałem. Chyba, że ma twardy charakter.
Reply
Daruj sobie od niego rady z tym bieganiem 20min, biegaj z tego planu od 2tyg i jak ci nie bd iść to się cofnij, potem z czasem jak nie będziesz wyrabiał to po prostu przerobisz tydzień dwa razy Smile Pisałem przykładowo ile bd musiał czasu poświęcać po tych kilku tyg. chciałem to sprostować bo tym 3h to byś mu nie pomógł Big Grin, i z góry piszę że nie znam się na siłce czy ćwiczeniach na mięśnie, ale biegać umiem.
Reply
Łowca Hoolly:
A jak mam się ubrać na bieganie? w kurtkę , normalnie czy jak?
Reply
Najlepiej kalesonki, dresik. Na górę koszulkę, i ze dwie bluzy. Czapkę i rękawiczki. No i na nogi adaśki Wink Weź tez jakieś picie w bidon. Jeżeli bieganie Ci nie podpasuje, możesz jeździć na rowerze, ale dłuższe dystanse i więcej czasu.
Reply
Wielkie dzięki wam.
Reply
Jest taka zasada, złota zasada 10stopni: ubieraj się tak jakbyby było 10stopni wiecej(pierwsze ok.3min to może być masakra jak wyjdziesz na dwór, możesz wtedy pomysleć ze to bezsens i wgl. ale jak się rozgrzejesz bd idealnie) i jeszcze jedno, złota zasada nie dotyczy czapki ktorą przy minusowych temp powinienes mieć zawsze, jak nie jest tragicznie to jakąś lekką, a jak wieje zimą to coś grubszego. Jak masz skype to napisz: jacek5058 bo szczerze nie lubię dużo pisać.
Reply
Słuchawki + Płytę z językiem Angielskim lub czymś innym Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)