Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajny Gadżet
Biegaj truchtem, na początku małe odległości, potem większe. Ja mam tatę który każe mi uprawiać sport(sam jest trenerem) i jestem mu za to wdzięczny. Jestem szczupły i mam dobrą formę. Chodzę 3 razy w tygodniu na siłkę. Nic by Ci się nie stało, jak byś poświęcił te 3 godziny na trening, a efekty będą widoczne po kilku miesiącach Wink
Reply
Zaczynałem gorzej, w 2tyg dobijesz do normy twoich kolegów i koleżanek Tongue.

Góra: Co ty franzolisz kolego? Na poczatek 40min dziennie mu spokojnie starczy i to nawet nie codziennie Smile Polecam plan ze strony: jak-biegac.pl/plan-treningowy-dla-poczatkujacych-biegaczy (sam z niego korzystałem i jest dobry)
Reply
U mnie w mieście nie ma basenu , nie umiem pływać.

Łowca Hoolly:
Ile czasu tak na początek mam biegać?
Wydaje mi się to troszkę głupie.
Siłka w młodym wieku?

Atup
Mogę zrobić max 5 pompek. U mnie w klasie robią po 30-40.
Reply
Ważne jest aby robił to regularnie, i nie odpuszczał.
Zentarx:
Wielu ludzi tak uważa, bo myślą, że siłka to tylko bic, klata itp. Tak mówią ludzie którzy się na tym nie znają. Są też inne ćwiczenia, ale bic między innymi też Wink
Reply
Na co Ci kolejna elektronika, skoro masz już PS2, kompa, tablet... chyba, że Ci się znudziły, no ale ok...
Tak jak mówiłem, polecam Ci jakieś interesujące hobby. Rozumiem, elektronika też może być hobby, no ale coś nowego, jakaś zmiana, to wszystko nie byłoby bezużyteczne. Chociażby, jak lubisz muzykę, to możesz nauczyć się grać na jakimś instrumencie.
Reply
Znajdź sobie dziewczynę i będziesz miał na co kasę wydawać (kwiaty, czekoladki itp. itd.)
Reply
Mam Gitarę klasyczną na której nie umiem grać ale myślałem nad pójściem do szkoły muzycznej czy coś Tongue
Reply
Ech, nie chodziło mi o 3h biegu. Chodziło mi jakiś trening, np. Lekkoatletyka.
Reply
Chyba pomyślę nad bieganiem. Ile mam biegać? Godzinę na początek?
Reply
Z gitarą klasyczną się głównie do szkół muzycznych chodzi. Akustyczne/elektryczne są łatwiejsze w nauce.
___
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)