Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajny Gadżet
...

Hobby to jest raczej indywidualna żecz, jeśli kiedykolwiek się czymś interesowałeś np. interesowało cię jak dziala telewizor, radio, zegarek to twoim hobby może być elektronika(moim Big Grin) jeśli interesowało cię kiedyś jak działa samochód, samolot, motorówka to możesz interesować się motoryzacją i mechaniką Smile.

Ot co, możesz nawet zbierać znaczki lub kolekcjonować monety, lub nawet chodzić po polach z wykrywaczem metalu... Odpowiedzi są setki, mozesz interesować się nartami, gotowaniem, roślinami, może być to cokolwiek Smile.
Reply
Jestem no-lifem , raczej nic poza kompem i elektroniką typu Tablet, Smartphon mnie nie interesuje.
Reply
O.O, musi coś być, nigdy nie jest tak beznadziejnie... Musisz spróbować wszystkiego po trochu, nawet gier Smile, ja np. kiedyś kiedy jeszcze nie biegalem myślałem że to jest głupie i że to wgl jest słabe bo lepiej grać w kosza czy coś, a teraz mhhmm Smile
Reply
Może ASG? Bardzo ciekawe i wciągające hobby, ale wymaga trochę kasy. Na początek akurat 400zł wystarczy. To takie coś jak paintball. Poczytaj o tym trochę w google. Musiałbyś w to wciągnąć kumpli, bo samemu nie idzie Sad
Reply
To znaczy, teraz biegasz? kiedy to robisz i po co? Dla schudnięcia?
Takie hobby żeby schudnąć.
Reply
A to może kup jakieś porządne głośniki do komputera.

Pozdrawiam
Reply
Nie, mam słuchawki.
Reply
Świetne rozumowanie kolego Big Grin, biegam dla kondycji i nie ukrywam że jest fajnie biegać sobie samemu słuchając muzyki gdzieś po polach przy zachodzie słońca Cool.Ale przyznam, że zaczynałem żeby schudnąć i już mi tak zostało Smile.
Reply
Bieganie wieczorem, dla kondycji? Hmmm.. Jestem gruby, może by mi się przydało, ale znając moją kondycję to w 2 minuty sobie odpuszczę. Biega się sprintem czy tak sobie?
Reply
Na kondycje możesz też zacząć chodzić na basen.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)