Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stary komputer
Ja nie mam lepszego Big Grin
Procesor - 2,20GHz
Ram- 512MB
Dysk- 40GB
Karta graficzna- SGSavage s3 czy coś takiego 32MB Big Grin
Reply
A tak BTW co mam mu doradzić nazwy płyty nie podał
Reply
Za ostanie zdanie dałbym Ci kolejnego minusa. H61 = syf. Teraz piszesz, bo zauwazyłeś, że napisałem o płycie Huh. To PO CO dajesz mu złe rady?

ErasuS:
jak ma socket 775 od intela (w co wątpie Dodgy) to moze kupić sobie quada/c2d (uzywany), ram (uzywany/nowy) i grafike (uzywana)
Reply
Odpuść sobie tuningowanie go.
Już lepiej kupić składaka za 1500 zł
Reply
Dysk 20 GB, dysk 40 GB ?! Rl? Windows ile Wam zajmuje? Macie cokolwiek innego poza przeglądarką?
Ja mam 1 TB i uważam, że to jest minimum...
Reply
Kiedyś był lepszy,ale po ostatnim oddaniu do gościa od kompa,spaliły się dyski i z 700 GB pamięci spadło do 20 Exclamation
Reply
za 400 zł nic dobrego nie złożysz
Reply
Niestety nie mam dużo pieniędzy do wydania,a nie chce grać na takim złomie,gdzie nawet przeglądarka mi muli.
Reply
mowie, format i bedzie lepiej
nie komputer jest złom(chociaz jest) tylko nie dbasz o niego
jak widzisz znaczne pogorszenie w stopniu płynności i jesli zaczyna ci sie zacinac to co wczesniej sie nie zacinalo
format
ezpz
Reply
Rozumiem .
Biały krokodyl:
Jak widzisz podałem mu przykład z procesorem wartm z 170zł około i ram do tego z 50-80 dyszek . Oblicz sobie ile gdzieś płyta jest warta cena = jakość .
Złe rady
Nie podał nazwy płyty wiec uznałem ze dam mu jakiś zestaw za 400 zł ... Ty widzę ze masz problem ponieważ zle mu doradziłem. To powiedz co ty byś za 400 zł złożył podaj linki
"H61 = Syf" Uzasadnij
Jeżeli nie wyłoży więcej kasy to nic dobrego nie kupi. A jak mu tak bardzo zależy żeby szybko coś kupić to mu to doradziłem, nie czepiaj się drobnostek. Napisz jakiś zestaw z procesorem ramem i płytą główną ok 400 zł bo jak nie podałeś za wiele informacji co mógłby zmienić w swoim kompie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)