Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MP3 czy MP4
no to tak
chciałem sobie kupić MP4 ale patrze MP3 trochę mniejsza cena
i moje pytanie jest takie:
Czym się różnią te odtwarzacze muzyki
tylko tym że MP4 otwiera też format mp4
Reply
MP4 ma więcej możliwości i funkcji. Ponadto na niektórych MP4 można odtwarzać filmy i teledyski. Smile
Reply
http://www.mp3mp4mp5.pl/info/roznica-miedzy-mp3-a-mp4.htm
Smile
Reply
Ja polecam mp3 bo są bardziej stabilne chodzi o to iż rzadziej się psuje. Mam mp3 od 2 lat a 2 mp3 które dostałem na święta razem z siostrą zepsuły się po 2-3 miesiącach. Najbardziej Ci polecam mp3 bez baterii ładowane poprzez usb a najlepszym wyborem jest mp3 z klipsem MYAUDIO Zakupiłem za 70zł 2 lata temu i rzadnej usterki nie ma a najlepsze jest to że można przyczepić w kieszeń a bardzo wygodne naprawdę gdyż kieszenie mam ciasne i ciężko by było wsadzić mp3 w nie. Naprawdę polecam. Jedyny minus jest taki że karte microsd trzeba kupić osobno ale ostatnio w mediaexpert czy tesco widziałem za 20zł 2gb. Ale teraz te mp3 są o wiele tańsze.

polski.myaudioworld.com/myaudio/odtwarzacze-medialne/c50/

I naprawdę dobra jakość dźwięku a słuchawki dołączone bardzo dobrze się sprawdzają.
Reply
aa ta karta microsd to jakaś specjalna czy może być taka jaką mam w telefonie
Reply
To już zależy od rodzaju MP4 ale zazwyczaj MicroSD
Reply
Question 
W telefonach starszych masz M2, w nowszych jest MicroSD, nie musi być jej określony model, tylko uważaj na chińczyki, bo potrafią "gubić" dane
Reply
Tylko że on pyta o MP4Smile
Reply
(2013-01-14, 16:29:54)Tergen Wrote: aa ta karta microsd to jakaś specjalna czy może być taka jaką mam w telefonie
Reply
Każda karta microSD czy to z telefonu czy z aparatu ale promocje są i można nabyć 2gb za 20zł a piosenek do 2gb baardzo dużo nagrasz.

Ja w swojej mam 2 gb microsd a w tablecie 8gb i sobie zmieniam nawzajem co rusz i żadnych problemów nie ma.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)