Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbyt wiele prób..
Dałem koledze na w-fie telefon na przetrzymanie - LG E400 i on pewien że zna mój szyfr do narysowanie, próbował złamać go. Po kilkudziesięciu próbach wyskoczył taki komunikat:
"Zbyt wiele prób narysowania wzoru!"
I oczywiście jak na złość aby odblokować trzeba sie zalogować za pomocą konta google. Lecz ja go nie pamiętam. Przy tworzeniu wpisałem ble jaką nazwę i hasło, bo potem nie było trzeba się logować. Jest na to jakaś rada?
Reply
Może idź do Operatora? Albo mimo wszystko spróbuj sobie przypomnieć tą nazwę i hasło do konta google. Jeśli nie, to operator sieci może. Ale nie wiem.
Reply
Wiem na pewno że w nazwie znajduje się jannowak Big Grin
A ile może kosztować naprawa tego ?
Reply
Ja nawet nie wiem, czy operator coś pomoże. To taka rada. Może inni gracze Ci lepiej doradzą.
Reply
Zawsze możesz zrobić hard reset. Big Grin
Reply
Tak to jest, jak się najpierw ignoruje wszystkie zabezpieczenia, a potem nie umiesz się dostać do swojej własnej rzeczy Tongue.
Reply
Zrób reset telefonu i tyle. -.- Tylko upewnij się że numery masz zapisane na karcie SIM a nie na telefonie. Big Grin
Reply
Jeśli wszystkie metody nie zadziałają, to udajesz się do najbliższego komisu i prosisz, o reinstalacje softu, kosztuje to mniej więcej 50zł....
Reply
Samemu można też zrobić.;p
Reply
Pewnie, ale wnioskując po tym, że zapomniał hasła do google, śmiem twierdzić, że tego nie potrafi...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)