Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbyt wiele prób..
Jeżeli zapomniał hasła do google to ma androida.
Czy jakiś telefon z androidem ma desktopowy program, który jest odpowiedzialny za aktualizacje, reinstalacje itp? Oj, wątpię. Jeżeli zapomniał hasła to pewnie jego telefon nie jest "złamany" (system) = nie wgra ręcznie, przez kabel aktualizacji itp.
Jeżeli byłaby możliwość obsługi telefonu z poziomu komputera to z łatwością mógłby skasować daną apkę lub zainstalować ją jeszcze raz i ona powinna stracić swoje stare ustawienia.

Jedyne co pozostaje to reset telefonu, jeżeli dobrze pamiętam to robi się go poprzez trzymacie przycisku do przyciszania + włącznika telefonu, a następnie zgodnie z instrukcjami na telefonie wybiera się reset i tak dalej... Co do przerzucania w tamtym menu (góra/dół) używa się przycisków głośności, a przycisk zasilania (kliknięcie) jest zatwierdzeniem.
Reply
Operator nic nie pomoże, nie znają passów do konta google.
Reply
Zawsze można chyba użyć do tego kodu PUK. Ale jak dobrze pamiętam to po ustawieniu wzoru odblokowania ZAWSZE musiałeś dodać pytanie zabezpieczające typu "twój ulubiony film" itp.
Reply
Od czego jest youtube na kompie Tongue
Reply
Wzoru odblokowania?
No chyba nie. Mam telefon z androidem i wiem. Na szczęście nie byłam tak nieinteligentna i ustawiłam właściwy e-mail.

Raczej nic nie poradzisz.
Reply
Nie mogę zrobić resetu! Jak się nie znasz nie odzywaj.

kaiiq:
Te z trzymaniem ściszenia i włącznika nie działa
Reply
Dobra, lepiej nie.
Reply
A można wiedzieć co chciałeś napisać?
Reply
Jaki masz telefon ?
Wyciągnij baterię, włóż baterię, przyciśnij przycisk przyciszania, a następnie do tego naciśnij przycisk zasilania i zaczekaj, aż pojawi się coś na ekranie.
Reply
Jak pisałem wcześniej LG E400
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)