Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dysk twardy przenośny [plus za najlepszą odpowiedź
Witam witam Tongue Mam pytanie do graczy , gdyż chciałbym zakupić przenośny dysk twardy , wiem że jest temat od sprzętu komputerowego ale tak naprawdę udziela się w nim tylko Ice Knight i odpowiedź którą dostałem nie zadawalała mnie , to znaczy zasugerowano mu zupełne inny , większy na inne łącza Tongue Aczkolwiek dobrze przejdźmy do sedna sprawy mam dwa pytanka Tongue
1Tongueotrzebuje kupić dysk tak 120-160gb orientuje się ktoś w jakiej są cenie nowe ? Jaką firmę najlepiej wybrać , a jaką unikać Smile ? Potrzebowałbym jakiś na złącze usb 2.0 maxymalnie Smile Usb 3.0 zupełnie mnie nie interesują , tak jak dyski twarde o większej pojemności niż 160gb Smile
2:Czy na takim dysku bez problemu mógłbym używać formatu pliku Fat32 ? Czy zostaje mi tylko NTFS Sad ? Bo koniecznie muszę mieć na Fat 32

Za najlepszą odpowiedź daję + Smile
Reply
Dlaczego akurat 120GB? W tej samej cenie masz 320GB. Rozejrzyj się za produktami takich firm jak: WD, Transcend i Seagate. Wydasz max. 200zł.

Jeśli nadal upierasz się przy mniejszej pojemności, polecam rozejrzeć się za jakimś pendrivem (wystrzegaj się mało popularnych firm).

Tak, jak najbardziej ustawisz taki format plików.
Reply
1. Orientuję się tylko w cenach: 200zł nie przekroczy.
2. Nie wiem, nie znam się.

Sorry, jak widać tylko jakoś cenę podałem. Ta cena to tak fifty fifty. ;_; Sorry. Sad
Reply
Bo ten dysk chcę kupić tylko do ps2 , nie będę na nim miał żadnych plików z komputera Smile Tylko gry w formacie iso na pleja Tongue Gry mają max 4gb więc i tak to będzie minimum 30gier , a maxymalnie to coś koło 70 Tongue A upieram się przy takiej wielkości gdyż niestety ps2 ma problemy z dyskami większymi niż 160gb :< Od biedy uruchomi dysk 320gb ale tylko niektóre Sad To już wole mieć mniej ale być pewny że wszystko będzie działać :3 .
Reply
Ja widziałem w Biedronce za 200-300 zł 500GB o ile mi wiadomo z Toshiby. Big Grin
Reply
Mam taki problem że za bardzo nie mogę mieć większego niż 160gb Smile Jak nadmieniłem w postach .
Reply
W takim razie kup Pendrive'a. 128GB kosztuje powyżej 300zł, ale 64GB kupisz za ponad 100zł. Pamięć flash USB GoodDrive Pen Drive 64GB Edge kosztuje 151zł.
Reply
Star 
Aczkolwiek może się mylę ale czy pendrive czymś różni się od dysku twardego przenośnego ? Poza tym że dysk jest większy trochę ? Zbytnio tak dużego pendriva mi się nie opłaca kupić , bo 2 razy taniej mam taki sam dysk twardy o takiej samej pojemności , który jest tylko trochę większy Tongue
Reply
Dysk przenośny może mieć (ale nie musi) większe szybkości zapisu/odczytu danych. W twoim przypadku nie ma to żadnego znaczenia. Aktualnie najpopularniejszą pojemnością jest 320GB.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)