Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaktualizowanie Androida na telefonie
Exclamation 
Witajcie Dodgy
Otóż mam taki problem, że nie mogę zaktualizować swojego telefonu (SE Xperia Arc S) do nowszej wersji Androida. Próbuję to robić przez Sony PC Companion i wyświetla mi się coś takiego: oi50.tinypic.com/25g3vau.jpg oi46.tinypic.com/riuqvm.jpg Tymczasem iformacje z telefonu: oi50.tinypic.com/5yybdk.jpg
Pomocy ;<
Reply
Masz brandowany telefon = operator nie wypuścił jeszcze wersji na twój model
tech.wp.pl/kat,130058,title,T-Mobile-tlumaczy-na-czym-polega-brandowanie-telefonu,wid,14755808,wiadomosc.html?ticaid=1fde0

Też tak mam, ale daje rade :<
Reply
Czyli Orange uniemożliwia mi zaktualizowanie wersji Androida, tak? x{ Próbując zaktualizować ten telefon zainstalowałem system od nowa (czy jak to się tam nazywa) i utraciłem wszystkie aplikacje, zdjęcia i muzykę. .___.
Reply
Tak jak wyżej. Możesz też od brandować kom. Sam albo przez program co wiąże się niestety z utrata gwarancji Angry
Reply
To jest tylko aktualizacja systemu Android 2.3.4. Zaktualizowałeś numer kompilacji, który masz wyświetlony na samym dole.
Android 4.0 to zupełnie nowszy system, a nie aktualizacja. Np. Windows 7 też Ci się aktualizuje, a nie wgrywa się Windows 8 Smile

Atedit
Też mam Arc S i też to robiłem więc bądź pewny.
Reply
Jeśli instalowałeś system od nowa, bez żadnych ulepszeń ze strony operatora, to powinno się dać normalnie aktualizować.
Reply
Chyba zrobiłem to co napisał Nazz Ghool.
essobe:
1.5 roku jeszcze na gwarancji więc trochę szkoda ją tracić.

Jak zdebrandować telefon? Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)