Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet. Proszę o pomoc.
Hej. Kupiłem sobie ostatnio dość tani tablet - 400zł. Tutaj jego parametry: scr.hu/0s2w/mcj0x

Wydaje mi się, że jest on wadliwy. Już mówię o co mi chodzi. Dziś mając 80% baterii, uruchomiłem sobie angry birds by trochę pograć. Minęło około 10-20 minut, po czym wyłączyłem grę a moim oczom ukazało się 37% baterii. Czy możliwe jest by bateria zeszła tak szybko? Jest to wada tabletu? Chciałbym również zapytać osoby które posiadają tablet - ile wam wytrzymuje bateria na graniu, oglądaniu filmików itp?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Reply
Skoro tak tani to pewnie i firma byle jaka i dlatego tak jest, a granie powoduje, że bateria będzie bardziej ciągnieta, niż przy zwykłym użytkowaniu.
Reply
Przy zwykłym użytkowaniu? Czyli co masz na myśli? Słuchanie muzyki, czy po prostu zostawienie go odblokowanego i nie robienie nic?
Reply
Pozostawienie włączonego Big Grin
Reply
Miałam taki sam problem z swoim tabletem. Pytanie - masz animowaną tapete? W moim przypadku ona zżerała strasznie dużo % baterii. Albo inaczej - daj spis appek, które masz zainstalowane.
Reply
Nie wiem czy dobrze podam, ale Te które pracują to facebook, uslugi google i sklep google play + klawiatura android. Jasność ogółem mam dość nisko, a tapeta nie jest animowana.

Dodam, że kolega tez ma tableta za 400zł i mu wytrzymuje 3-4h. Nie jest to miłe zwarzając ze kupilem go za wlasne pieniądze. Jak zaradziłaś temu problemowi?
Reply
Hmm... po prostu odinstalowałam tapetę Cool Masz jakieś ważne dane na tablecie?
Reply
nie. To jest nowy tablet. Sprzed 3 dni kupiony... Wytraciłem na niego tyle nerwów, że cała radosc z niego znikła juz po pierwszej dobie..
Reply
No to po prostu reset danych fabrycznych. Nie instaluj żadnych aplikacji i zobacz, jak teraz bateria leci.
Reply
Co zmieni ten reset?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)