Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet. Proszę o pomoc.
#1
Hej. Kupiłem sobie ostatnio dość tani tablet - 400zł. Tutaj jego parametry: scr.hu/0s2w/mcj0x

Wydaje mi się, że jest on wadliwy. Już mówię o co mi chodzi. Dziś mając 80% baterii, uruchomiłem sobie angry birds by trochę pograć. Minęło około 10-20 minut, po czym wyłączyłem grę a moim oczom ukazało się 37% baterii. Czy możliwe jest by bateria zeszła tak szybko? Jest to wada tabletu? Chciałbym również zapytać osoby które posiadają tablet - ile wam wytrzymuje bateria na graniu, oglądaniu filmików itp?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Reply
#2
Skoro tak tani to pewnie i firma byle jaka i dlatego tak jest, a granie powoduje, że bateria będzie bardziej ciągnieta, niż przy zwykłym użytkowaniu.
Reply
#3
Przy zwykłym użytkowaniu? Czyli co masz na myśli? Słuchanie muzyki, czy po prostu zostawienie go odblokowanego i nie robienie nic?
Reply
#4
Pozostawienie włączonego Big Grin
Reply
#5
Miałam taki sam problem z swoim tabletem. Pytanie - masz animowaną tapete? W moim przypadku ona zżerała strasznie dużo % baterii. Albo inaczej - daj spis appek, które masz zainstalowane.
Reply
#6
Nie wiem czy dobrze podam, ale Te które pracują to facebook, uslugi google i sklep google play + klawiatura android. Jasność ogółem mam dość nisko, a tapeta nie jest animowana.

Dodam, że kolega tez ma tableta za 400zł i mu wytrzymuje 3-4h. Nie jest to miłe zwarzając ze kupilem go za wlasne pieniądze. Jak zaradziłaś temu problemowi?
Reply
#7
Hmm... po prostu odinstalowałam tapetę Cool Masz jakieś ważne dane na tablecie?
Reply
#8
nie. To jest nowy tablet. Sprzed 3 dni kupiony... Wytraciłem na niego tyle nerwów, że cała radosc z niego znikła juz po pierwszej dobie..
Reply
#9
No to po prostu reset danych fabrycznych. Nie instaluj żadnych aplikacji i zobacz, jak teraz bateria leci.
Reply
#10
Co zmieni ten reset?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)