Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet. Proszę o pomoc.
Usunie wszystkie zainstalowane aplikacje. Być może reklamy wyskakujące w aplikacjach zżerają energię.
Reply
Video 
Aryan:
Wiecie co. Podłączyłem go pod ładowarkę. Naładuje go, w nocy powinien byc juz sprawny i wtedy zobaczymy ile pociągnie do końca baterii. Zwróce uwagę na to by wyłączyć wszystko co może zżerać energię i odezwę się w tym temacie. Wtedy podejmę jakieś kroki. Dodajcie temat do ulubionych, jeżeli to nie problem.
Reply
A tak w ogóle to możesz podać model tabletu? Może jest to po prostu taka usterka, że powinno się go oddać.
Reply
Exclamation 
Tak. Pewnie.

Kiano Young II S
__

Aryan:
Nie mogę zaprzeczyć bo grałem w domu z połączeniem na internet więc rekalmy były. Nie wiem jak zachowa się po za domem gdy nie będzie połączeń. Często podróżuje więc przyda mi się taki tablet i kupiłem go specjalnie na te okazje, by móc słuchać muzyki i grać.
_
Reply
Ja mając smartfona SE Xperia X8, używając go do dzwonienia, i SMS'owania bateria wolno szła. Gdy włączałem grę, gdzie znajdowały się reklamy bateria spadała bardzo szybko, nawet tak jak opisałeś. Było to denerwujące, ale gdy włączałem grę bez jakichkolwiek reklam internetowych, bateria zachowywała się normalnie. Daje dychę, że w tym tkwi problem.

PS: Przed chwilą oglądałem prezentację owego tabletu na YouTube, i w komentarzach wiele skarg było, że przy graniu bateria wytrzymuje maksymalnie godzinę. Może znajdź jakąś lepszą baterię czy coś.
Reply
(2013-01-05, 15:49:16)Psychopatyczny Banan Wrote: Tak. Pewnie.

Kiano Young II S
__

Aryan:
Nie mogę zaprzeczyć bo grałem w domu z połączeniem na internet więc rekalmy były. Nie wiem jak zachowa się po za domem gdy nie będzie połączeń. Często podróżuje więc przyda mi się taki tablet i kupiłem go specjalnie na te okazje, by móc słuchać muzyki i grać.
_

Czyli co? Gdyby kupiliby go Ci rodzice, to spoko by było? Cool
Reply
Nie bolałoby tak bardzo Cool
Reply
Przepłaciłeś za tego tableta Tongue.
Reply
Mi, kiedy kupowałem smartfona, polecono bym rozładował go 3 razy do końca i naładował. To miało sprawić, że się szybko nie rozładuje i nie narzekam. Sprawdź też, czy nie masz aplikacji w tle. Tongue
Reply
Może źle zresetowałeś baterię ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)