Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ps2,tablet,telefon?Co wybrać?
Cześć.Nie będe się rozpisywał tylko powiem że mam do wydania ok 300zł Smile.Ja najchętniej wybrałbym Ps2 no ale nwm czekam na wasze zdanie.A i jak coś to dawajcie odrazu link do aukcji.Jednak się rozpisze..Mogą być używane ale tylko w stanie bardzo dobrym lub idealnym Smile.
Reply
Za 300 zł tablet to będzie... średni.
PS2 to zależy czy lubisz grać, jak nie przerobisz to będziesz musiał kupić gry, a telefon służy raczej do dzwonienia, chyba że będzie z Androidem, wtedy masz dostęp do tysięcy aplikacji.
Reply
Tablet
Dużo funkcji Dodgy

allegro.pl/yarvik-tab310-to-8-calowy-tablet-z-androidem-i2899810383.html
Reply
Android 2.2, przystosowany do telefonów na tablecie... Ciekawe.
Reply
Najlepiej to dozbierać więcej pieniążków i wtedy myśleć o zakupię któregoś z tych sprzętów, ponieważ za taką kwotę nic dobrego raczej nie kupisz. Smile A jeśli nie chcesz zbierać to polecam PS2. ;_;
Reply
Bug 
A pomożecie mi znaleść jakieś fajne ps2 do 300zł(stan bardzo dobry albo idealny) Tongue.Oczywiście czekam na dalsze propozycje dotyczące telefonów i tabletów.
Reply
Z rok temu to były w sprzedaży >500zł nowe z joystickami oraz jakąś tam grą, więc używane za 300zł myślę, że spokojnie kupisz.
Telefon można kupić za 50zł.
Po co ci tablet? Siora ma, bo dostała na komunię. Czasami się pobawię, ale z 10-15 minut, bo mnie to nie rajcuje. Nic na tym nie porobisz, chyba, że interesują cię portale społecznościowe, YT czy przeglądanie Internetu.
Reply
wczoraj sony powiedzialo ze juz nic nie bedzie produkowane na ps2, takze nie wiem czy sie oplaca
Reply
No ale ps2 nadal można kupić nowe za ok 400 a gier co czytałem jest mnówsto Smile
Reply
Tak jak to już komuś napisałem:
-Ty to sobie lepiej kup nowe spodnie.
Ale tobie napiszę:
-Za takie pieniądze to będziesz miał ładną kurtkę Smile.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)