Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop pomoc(+)
Witam,nie dawno dostałem nowego laptopa i są takie zapytania i trzeba podać hasło administratora jak coś chce zainstalować.
Za pomoc +
Reply
Ile masz kont windowsowych? Prawdopodobnie logujesz się na zwykłym użytkowniku z włączoną kontrolą rodzicielską. Smile
Wejdź na drugie konto i zrób ze swojego administratora(panel sterowania->Konta użytkowników)
Reply
A wiesz co może blokować prędkość pobierania bo cały czas jest 75kbs pobierania a na innym lapku po 300 kb i widze że blokuje prędkość bo jest 75i3/2 Wink
Reply
(2012-12-28, 14:32:35)Wisse Wrote: A wiesz co może blokować prędkość pobierania bo cały czas jest 75kbs pobierania a na innym lapku po 300 kb i widze że blokuje prędkość bo jest 75i3/2 Wink

Może ktoś jeszcze korzysta z twojego internetu i dlatego? Może być też tak, że serwer z którego ściągasz jest mało wydajny..
Reply
Może to być zablokowane z poziomu ustawień sieciowych-routera. Ja w takich sytuacjach wyłączam lapka, resetuję router do ustawień fabrycznych i wklepuję na nowo. Nie wiem jak u innych, u mnie to skutkuje zawsze.
-tutaj chodzi jeśli tą prędkość masz zawsze niezmiennie, czyli ściągając przez firefoxa, utorrent itd

--
Reply
Masz chyba rację Big Grin Może być też tak, że serwer z którego ściągasz jest mało wydajny..
Reply
No właśnie, bo do końca nie wyjaśniłeś. Zawsze masz taką prędkość, czy przy pobieraniu konkretnego pliku? Niektóre serwery typu uploadet, rapigator itp mają zablokowaną prędkość dla zwykłych userów do powiedzmy 100kb/s

No i drugie pytanie, jaki masz internet?
-
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)