Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telefon - pomoc!
Siema, no więc dzisiaj wyszedłem na dwór z kolegami był śnieg no i porzucaliśmy biliśmy się no i wypadła mi komórka na śnieg (troche głęboki śnieg) szybko podnioslem bylo ok przyszedlem do domu i nie dziala, nie moge nawet jej odblokować (mam dotykowy) wiecie co mam zrobić? polecą 2 plusy od kolegi.
Reply
domowe metody, nie pomoże = serwis Smile
Reply
Może się zmoczył. Rozłóż go i połóż na półce rano powinien działać.
Reply
(2012-12-27, 20:52:56)Wagbunda Wrote: Może się zmoczył. Rozłóż go i połóż na półce rano powinien działać.

To troche dziwne bo trzymalem telefon kolegi nokia nie dotykowa wypadla mu 2 razy z kartą i normalnie dzialala gdy patrzylem.. ; /

Jak cos to zaraz kolega da plusy.
Reply
Każdy tel inny...
Reply
Jeżeli się zamoczył to lipa. Ostatnio rownież mi się zamoczył i albo naprawa albo nowy. Zanieś do servisu jeżeli jutro rano nie będzie działał.
Reply
Rozbierz go na części i połóż pod lampkę nocną najlepiej. Tak żeby lampka była w odległości 10cm. I zostaw do rana. Jak nie pomoże to do serwisu.

Też ostatnio zmoczyłem swój telefon(jako iż mam długie włosy, po kąpieli mi z nich kapało i nie zauważyłem, że na tel i przestał działać Cool) to go rozebrałem, pod lampkę i rano działał już.
Reply
Zdejmij obudowe wysusz, sam wiecej nic nie zrobisz, w serwisie pewnie krzykna sobie wiele za naprawe.
Reply
słuchaj zdejmujesz obudowę i wyjmujesz baterie wszystko kładziesz na grzejnik albo kaloryfer {trudne słowo Cool} Czekasz 1 dzien do dwóch jak ci nie zadziała idziesz do serwisu, płacisz jakieś 20-60zł i działa Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)