Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuje pomocy - komputer
Witam mój komputer jest słaby i prosze was o pomoc co dokupić aby był lepszy ^^;d chodzi o to, żeby przy grze League of legend się nie zacinał Smile. Mój budżet to ok 500zł. Posiadam:

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7025 / NVIDIA nForce 630a

Procesor: AMD Athlon™ II X2 4400e
AMD Athlon™ II X2 4400e

2.71 Ghz, 768 RAM

Ktoś kto się zna co mam wymienić Smile? i na co;x od razu z allegro jak możecie dajcie
Reply
RAM, koniecznie RAM, conajmniej 4GB. Smile
Reply
Ramu mu dodaj powinno być ok.
Reply
Pusty Socho:
Ile taki ram kosztuje? jeżeli możesz daj aukcje z allegro do mojego kompa.
A reszta jest okey? karta graficzna uciągnie?;x i jeszcze jedno jak się taki RAM wkłada?
Reply
Niedrogo, mój ram (8GB, 2x4GB) Kingston DDR3 HyperX kosztował 152zł, więc leciutko coś znajdziesz. Smile
Reply
Exclamation 
Jeżeli mi jeszcze napiszesz czy to pomoże przyspieszyć mojego kompa i bede na lajcie mógł grać w lola oraz dasz linka do aukcji allegro (do 150zł) z tym ramem i powiesz jak go włożyć do kompa dostaniesz OGROMNEGO +;d
Reply
Szczerze? To trzeba kupić cały komputer. Bo patrząc na procesor to wszystkie części są już przestarzałe. Cry
Reply
Ja nie chce mieć komputera na którym gładko pojdzie BF3 np, albo Far Cry 3 ;x chodzi mi tylko aby lekkie gry takie jak League Of Legend chodziły bez zacinki i w trakcie grania abym mogl np. przegladać internet. Bo nawet teraz lol mi dziala tylko na najmniejszych ustawieniach.
Reply
No właśnie no i co?
Zapewne na twoją płytę główną wchodzi 2GB lub 4GB ramu.
Karta graficzna to zaledwie zintegrowana i do internetu.
Nawet nie wiem czy twoja płyta ma złącze PCI-E.
Do takich zastosowań jakie ty chcesz to trzeba przyszykować sobie trochę więcej, bo mój kumpel ma sporo lepszy komputer i przy lolu gdy wyjdzie na chwile do paska zobaczyć coś w necie ma już porządne zawiechy na kompie.

Podaj całą specyfikację kompa.
Reply
polecam ci podkręcenie ram do max 4GB
kartę Geforce 8400

Jeśli chodzi o procka to polecam ci Intel core I3

to ci powinno starczyć Big Grin

Karta grafiki - allegro.pl/karta-graficzna-nvidia-geforce-8400gs-512mb-gainw-i2834823739.html

Ram - allegro.pl/4gb-goodram-4-gb-ddr2-pc2-6400-800-mhz-cl6-fv-ram-i2883240771.html

Procek - allegro.pl/procesor-intel-core-i3-2120-3-30-ghz-box-fv-i2879087924.html
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)