Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowany Telefon
Witajcie mam problem z telefonem Samsung Galaxy S PLUS otóż założyłem sobie hasło na telefon te kuleczki wiecie o co kaman Big Grin No i ja głupi zostawiłem telefon w pokoju gdy byli u mnie goście na święta i mój kuzyn który ma 4lata wziął sobie komórkę i zaczął bawić się kuleczkami i tak źle połączył je 15 razy i telefon uległ zablokowaniu... Teraz muszę wpisać Gmail i hasło aby go odblokować a ja zupełnie zapomniałem jakie ja dane ustawiałem ok 5miesięcy temu.... W jaki inny sposób mogę odblokować telefon ? Program czy coś ? Kiedyś miałem identyczną sytuacje tylko że zablokował mi go mój brat. No i pojechałem do do biura naprawy telefonów i wydałem te 20zł żeby mi to zdjęli.
A teraz nie chce mi się jechać do miasta i wydawać znowu te 20 zł ? Macie jakieś sposoby na to Big Grin Bd plus i wyrazy wdzięczności Cool
Reply
W mojej komórce jest coś takiego jak kod pin, który wpisujesz i masz to odblokowane, masz to ?
Reply
Tak Big Grin

To po prostu takie drugie hasło na telefon Big Grin
Reply
Odzyskaj hasło do Gmaila ? najprostszy sposób Wink
Reply
Video 
A jak to zrobić ?

Tylko że ja nie pamiętam na wet gmaila przez 5 miechów nie korzystania z niego zapomniałem
Reply
Wchodzisz na kompie w gmail i tam masz gdzieś odzyskaj hasło Wink jeśli ustawiłeś opcje odzyskania hasła , data , sms itp Wink
Reply
Nie masz ustawionych innych zabezpieczeń, które w takim wypadku wypełniasz i odblokowujesz telefon? Np pytanie jakieś albo coś..
Możesz też założyć nowe konto na google i zalogować się na nie jeśli jest taka możliwość. Albo po prostu zapytaj wujka Google, może coś będzie wiedział.
Reply
Ewentualnie w ostateczności jedź do tego salony czy gdzieś i na następny raz ustaw sobie łatwo hasło typu : trololo CoolD Smile , a nie masz jakiegoś znajomego informatyka?
Reply
Wujek Gogle nic nie wie szukałem 2h

Dobra pojade do tego salonu chyba i wydam te 20zł
Reply
20zł cię nie zbawi a na następny raz pamiętaj hasła itp Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)