Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta Graficzna.
Witam.
Otóż posiadam grę BF3, i wyłącza mi się po paru chwilach, chodzi o to, że dźwięk leci dalej, lecz ekran się zatrzymje, ale nie ma Bluescreena.
Kolega mi polecił zaktualizowanie sterowników, lecz nie mam pojęcia jak. Pomógłby mi ktoś? Moja karta graficzna to:
Ati Radeon HD4650 Graphics 1 GB
(Laptop)
Za pomoc +. ; )
Reply
Wpisz w google najnowsze sterowniki i wklej tam swoją kartę graficzną i będziesz miał Wink a może to być wina też innych części twojego komputera , porównaj wymagania BF3 z twoim komputerem Dodgy
Reply
Porównywałem, i generalnie wszystko było dobrze, zmniejszyłem nawet all detale na minimum.
Nie mam małej ilości FPS w tej grze, czasem będzie lekko klatkować, ale nic z tych rzeczy, raczej reinstall nic nie da, bo w różnych miejscach mi się to dzieje.
Reply
Ja jak próbuje w BF2 włączyć to mam napisy i po chwili się zatrzymują i się gra off , a dźwięk się zacina np, AAA AAA AAA i tak w kółko sądzę że to wina komputera Wink
Reply
Czy dzieje ci się tak tylko w BF`ie?
Czy wcześniej dobrze działało?
Reply
Nie, od początku gry źle działa, dostałem na gwiazdkę, dzieje się tak tylko w BF`ie, wiem, że ma wysokie wymogi, ale mój laptop nie należy do najgorszych, a pytanie, czy do tego może internet słaby mieć doczynienia(Chodzi mi o Single player)
Reply
Jeżeli możesz to podaj specyfikację laptopa.
Reply
Heart 
Przepraszam że się wtracę do tematu.W Ac I mam tylko 25fps a gra powinna iść mi na najwyższych i bardzo często się laguje Angry.Najdziwniejsze jest to że najniższej rodzielczości i wszytsko na najmniejszych(cienie,tekstury) bardziej się lagowało niż na najwyższych?Wiecie dlaczego?Co to jest te ghz?
Reply
Podaj konfiguracje PC .
Reply
Intel Pentium Dual Cpu 2.4ghz,2gb ram,Nvidia ge force 8600ht
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)